Бързи здравословни въпроси и отговори – 17

  • 38 570
  • 742
# 225
Silver , и аз бих искала да знам за добър пулмолог ( София )
Моля кажете нещо , за много запушен нос .
Главата ме боли направо от него .
Виж целия пост
# 226
Опитай с Тетрисал Е.
Виж целия пост
# 227
Silver , и аз бих искала да знам за добър пулмолог ( София )
Моля кажете нещо , за много запушен нос .
Главата ме боли направо от него .

Wind, за много запушен нос (какъвто е моят от десет дни не минава тоя кошмар) от опит Олинт спрей (хидра). Държи по около 6-7 часа (да може да се спи). Аз пръскам при нужда, а не по листовка. Не трябва да се употребява повече от 5-7 дни.
И промивки много с физиологичен разтвор. Инхалации облекчават също.

Дано някой се включи за пулмолозите.
Виж целия пост
# 228
Благодаря Silver .
Инхалациите с вряла вода или с инхалатор ?
Боли ме между очите , сигурно е синузит 😒
Виж целия пост
# 229
Благодаря Silver .
Инхалациите с вряла вода или с инхалатор ?
Боли ме между очите , сигурно е синузит 😒

Ужас. Разбирам те. Вече мисля, че никога няма да ми мине.

Ако имаш инхалатор с него (аз така правя 3 инхалации поне), ако не с тенджера (да заври, но като я махнеш заставаш около нея, а не съвсем над нея, после като се поохлади може над нея) и веднага издухващ носа (помага да може да отпусне секретите).

Иди на унг (ако можеш да се вредиш някъде, не след две седмици да е свободния час).

В тази връзка, приемам мнения и за добри и достъпни унг.
Виж целия пост
# 230
прасците ми се издуват и стават твърди като камък, даже и когато не са ми подути глезените ... на какво може да се дължи това?
Виж целия пост
# 231
Моето мнение е, че трябва да се посети ендокринолог.

Момичета, моля препоръчайте ми добър пулмолог (за възрастен и за дете) за София.
Д-р София Ангелова, София, има и неин сайт.
Виж целия пост
# 232
За болката между очите препоръчвам Гело миртол. Хранителна добавка, която разводнява секрета.
Виж целия пост
# 233
За болката между очите препоръчвам Гело миртол. Хранителна добавка, която разводнява секрета.
Има ли течен заместил на ГелоМитрол ?
Много го хвалят , но имам някаква стрес от поглъщане на таблетки .
Вътре има етерични масла , може ли да изпия тях ?
Виж целия пост
# 234
Здравейте!От известно време вдигам температура без кой знае какви симптоми за настинка или грип.Обикновено ме държи деен,или два и след седмици пак се появява.Просто единствено умалявам и имам дразнене в гърлото,но нищо друго.На какво може да се дължи?
Виж целия пост
# 235
Пулмолог-проф.Коста Костов.
Виж целия пост
# 236
Пулмолог-проф.Коста Костов.

Това за мен ли се отнася?
Виж целия пост
# 237
По~горе се търси препоръка за пулмолог.Не конкретно за вас.
Виж целия пост
# 238
За болката между очите препоръчвам Гело миртол. Хранителна добавка, която разводнява секрета.
Има ли течен заместил на ГелоМитрол ?
Много го хвалят , но имам някаква стрес от поглъщане на таблетки .
Вътре има етерични масла , може ли да изпия тях ?
Идея си нямам.
Виж целия пост
# 239
прасците ми се издуват и стават твърди като камък, даже и когато не са ми подути глезените ... на какво може да се дължи това?
Крампи? Възможен дефицит на магнезий?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия