Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 62 260
  • 754
# 195
Момичета ,може ли да ми кажете кой е първият ден от нарастващата луна през декември ? Искам да пробвам метод за намиране на работа ,който четох на първа страница .Прави се в първия ден на нарастваща луна ,на бяло листче пишеш ,че искаш да намериш нова работа или нова длъжност ,слагаш го в бяла купичка и отгоре 7 зърна ориз.Да ама аз с лунните календари не съм ок и ми е объркваща информацията в нета.Ще съм благодарна Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Новолунието е на 7.12, значи би трябвало да е 8.12
Виж целия пост
# 197
Здравейте,кога на 7- новолуние  се пишат желания??? Simple Smile 
Виж целия пост
# 198
Здравейте,кога на 7- новолуние  се пишат желания??? Simple Smile 
След 9:23 сутринта.
Виж целия пост
# 199
Здравейте,кога на 7- новолуние  се пишат желания??? Simple Smile 
След 9:23 сутринта.

Мерси много! Relieved
Виж целия пост
# 200
Здравейте,кога на 7- новолуние  се пишат желания??? Simple Smile 
След 9:23 сутринта.

Здравей,имам още един въпрос -ще е проблем ли ако си напишя желанията и след това ги изгоря Grinning
Виж целия пост
# 201
Нямам отговор на този въпрос. Simple Smile
Направи нещата както ги чувстваш - това е най-верния и точен път.
Не е толкова важно да я има хартията, важна е енергията, която минава през теб докато ги сътворяваш - желанията.
Аз също си горя листчетата, но след време. Дотогава седят в един плик, закачен на картата на желанията.
Отдавна не съм горила и е време.
И картата на желанията не съм актуализирала. Сега е момента. Simple Smile
Виж целия пост
# 202
От доста време, не съм творила желания, но утре ще го направя, с голям заряд за случване!
Виж целия пост
# 203
Добро утро , как ги пожелавате с искам,бих желаля,желая или друго???? И сбъдвали ли са се?
Виж целия пост
# 204
Добро утро , как ги пожелавате с искам,бих желаля,желая или друго???? И сбъдвали ли са се?
Съм,Имам,Мога и т.н все едно вече е станало.И накрая!
Благодаря!
Аз така ги правя.
Учудващо някои съвсем невероярни се изпълняват!
Виж целия пост
# 205
Добро утро , как ги пожелавате с искам,бих желаля,желая или друго???? И сбъдвали ли са се?
Съм,Имам,Мога и т.н все едно вече е станало.И накрая!
Благодаря!
Аз така ги правя.
Учудващо някои съвсем невероярни се изпълняват!
Благодаря за отговора !Дано но всички ни се сбъднат.Hug
Виж целия пост
# 206
Моите се сбъднаха само някой,другите не  Close
Виж целия пост
# 207
От днешното писане на желания, едното вече се сбъдна. Heart Eyes Дано и другите се сбъднат.
Успех момичета!
Виж целия пост
# 208
е-е-е и аз ще пиша.
Виж целия пост
# 209
Обаче момичета как да напиша желание за друг смисъл за подобряване на отношенията незнам как да го формулирам Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия