Всичко за всички марки гел лакове - 22

  • 40 297
  • 762
# 705
В Али експрес едва ли има нещо оригинално...
Виж целия пост
# 706
Неонайл ги произвеждат в Полша.
Нещо "коледно" от мен
Виж целия пост
# 707
От ибей съм купувала оригинални индиго-база и гелиш-лак. Бяха скъпи, особено гелишът. Гелишът го пращаха от Америка. Индиго-то от Полша. От Али май само китайчета съм купувала. newsm78  Hug
Виж целия пост
# 708
Трябва ли да е от Али?!?
Виж целия пост
# 709
В Али експрес едва ли има нещо оригинално...

В Алиекспрес има страхотни попадения , както и на 100% оригинални марки! Не говорим за такива които изначално се произвеждат в Щатите или Полша, а марки на които производството им е в Китай, на първо четене се сещам за CICI&SISI,  Anker, Xiaomi, купувала съм ги от Амазаон и Али и от двата сайта нямам получено менте.

Аз лично, от Али не бих купила основа, не ми е комфортно като знам, че състава на продукта влизащ в контакт с ноктите е неясен, затова залагам на проверени марки като Алесандро, ОПИ, Гелиш.

Не еднократно съм казвала, че за мен най-доброто съотношение цена/качество са руско/украинските гелове, напоследък цветове и топ си купувам само от тук https://kodi.pro/


Виж целия пост
# 710
Xiaomi и лакове ли има с тази марка 🙄
Виж целия пост
# 711
Xiaomi и лакове ли има с тази марка 🙄

Не разбира се, просто са оригинални продукти, които се продават в Али. Последно си купих прахосмукачка Xiaomi от която съм мноооооооого доволна, чисти и мие докато съм на работа, какво повече му трябва на семейство с две котки и куче  Mr. Green
Виж целия пост
# 712
Аз имам тел и гривна техни, ама си помислих наистина, че произвеждат и лакове ха-ха 😂
Виж целия пост
# 713
Благодаря ви много за отговорите и за линка към лампата. Ще вземам нея и няма да се чудя повече. Снощи изръчках алито, но там дори и sun1 като напишеш май излизат всякакви чудеса - тоест май броя на лампичките не гарантиран. Затова взимам тази на принцесата 😊
Сега да питам и за лаковете - отворих сайтовете на Интер козметика и на premium beauty, за да видя дали случайно не са почнали да продават на простосмъртни, обаче не са. Намерих и този сайт http://www.opi-bg.com/groups/view/146 , който изглежда ще ме пусне да си купя opi gelcolour, но там няма бази и топ.
Знаете ли някакви чужди или Бг сайтове от където мога да си купя оригинални лакове от тези, които препоръчахте за лесно сваляне.
eBay ми е леко съмнителен - от там съм си купувала менте парфюм, продаден за много оригинален.
Тази база Алесандро и борн Прити - от къде ги поръчвате?

Виж целия пост
# 714
Born Pritty си е китайска марка - тъй че в Aliexpress  Simple Smile
Виж целия пост
# 715
 Алесандро го има в нотино, а ибей въобще не ме плаши. Топът на Гелиш ми дойде от щатите и е оригинал. Над беше постнала проверен продавач за ОПИ и CND сега ще го изровя  Laughing https://www.ebay.co.uk/usr/beautyzone2007?_trksid=p2053788.m1543.l2754 ето го

 а това е моят на гелиш https://www.ebay.co.uk/usr/worldmart-us?_trksid=p2057872.m2749.l2754
Виж целия пост
# 716
Здравейте, тази печка ли да си купя https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1aFYlXPzuK1RjSspeq6ziHVXaj/kesinai … mp-For-Curing.jpg
или
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1tQ2ianHuK1RkSndVq6xVwpXah/SUNX-54 … r-Smart-Touch.jpg

Извинявам се, но нямам никакъв опит.
Виж целия пост
# 717
    Реших да си взема праймер но някой би ли ми обяснил каква е разликата между кисел праймер, праймер и acril праймер. Четох първата страница, но посочените линкове не се отварят и не мога да видя продуктите. Затова питам ако някой знае или е ползвала, от кой е най доволна
Виж целия пост
# 718
НЕВИ,Над как да измеря и с какво колко вата е лампата/нова е/
Имам някакви съмнение че не пече....ще се гръмна с тези лампи вече.
Виж целия пост
# 719
НЕВИ,Над как да измеря и с какво колко вата е лампата/нова е/
Имам някакви съмнение че не пече....ще се гръмна с тези лампи вече.
Според мъжа ми, инженер, няма вариант без да се разглоби лампата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия