Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 52

  • 79 494
  • 729
# 480
Хайлайтърът е осветител и ако искаш блясък, това е продуктът. Идеята му е да подчертаят изпъкналите части на лицето - над скулите, под очите, в средата на челото, брадичката. Трябва да се ползва пестеливо, защото някои имат сериозен пигмент и от ефект става дефект. Нанася се с четка, ако е компактен, а течните или стиковете може и с пръсти, трябва да се внимава да е равномерно.
Виж целия пост
# 481
Хайлайтърът е осветител и ако искаш блясък, това е продуктът. Идеята му е да подчертаят изпъкналите части на лицето - над скулите, под очите, в средата на челото, брадичката. Трябва да се ползва пестеливо, защото някои имат сериозен пигмент и от ефект става дефект. Нанася се с четка, ако е компактен, а течните или стиковете може и с пръсти, трябва да се внимава да е равномерно.
Много благодаря за изчерпателните отговори! Т.е. се нанася по цялото лице, така ли? Вие какво бихте ме посъветвали, дали да рискувам да си взема за утре? Да не се оплескам съвсем...Rolling Eyes
Виж целия пост
# 482
Върху цялото лице може, ако е някаква пудра със съвсем леко озаряване, иначе по-добре в определени зони:
https://www.dailygrindshortpump.com/15-contour-face-chart/
Виж целия пост
# 483
Да, да, само върху определени зони. Grinning Ако бях на ваше място щях да стрелям - да си взема някой по-неутрален и да си поиграя довечера. Кукумицинка е дала полезен линк.
Виж целия пост
# 484
Една мацка ги продава във фб, за по 5лв, има и още на Лореал, отзиви ?
Този спирала не е ли спряна от производство?
Виж целия пост
# 485
Една мацка ги продава във фб, за по 5лв, има и още на Лореал, отзиви ?
Този спирала не е ли страна от производство?
Нямам представа, честно казано, вносни са. Предлага също и volume million, hippie. Тази четка ми се стори най-добра за моите мигли.  п.с. Има я в доста бг сайтове, явно не е .
Виж целия пост
# 486
Дами, препоръчайте ми матираща и прикриваща порите основа за грим, без на Maybelline baby face. По възможност със слънцезащита. Може и да излиза леко от графа "бюджетни". Благодаря!
Виж целия пост
# 487
Една мацка ги продава във фб, за по 5лв, има и още на Лореал, отзиви ?
Този спирала не е ли страна от производство?
Някога я имах тази спирала, но беше преди бая години. Не съм я виждала отдавна. Купих я от един гримьор. Доволна бях, разресваше и подреждаше миглите.
Виж целия пост
# 488
 Хмм, доста сходни четки.


Виж целия пост
# 489
И аз мисля, че е доста стар модел спирала. Тъй като спиралите на ЛОреал са едни от най-малко дразнещите очите ми, ги следя редовно и си купувам нов модел всяка година. Телескопика го помня преди няколко години, не съм купувала. В момента съм с Мейбълин.
Виж целия пост
# 490
Скрит текст:
Една мацка ги продава във фб, за по 5лв, има и още на Лореал, отзиви ?
Скрит текст:
Този спирала не е ли спряна от производство?
Нямам представа, честно казано, вносни са. Предлага също и volume million, hippie. Тази четка ми се стори най-добра за моите мигли.  п.с. Има я в доста бг сайтове, явно не е .
А може ли линк към продавача на лични? Да видя да не изскочи отнякъде любимата ми пеперуда. Simple Smile
Иначе е възможно да е на такава цена. Аз на черен петък от ФД си купих спирала на Макс фактор за 1,99 паунда, вече пристигна и е ок, не е засъхнала или с някакви дефекти.
Виж целия пост
# 491
Дами, издирвам бялата козметика Елеа.Виждала съм мицеларна вода,тоник и слънцезащитен крем в Еритис и Ремедиум, но бялата-не мога да открия.
Допитвам се да вас за помощ в издирването <span class="corrected">ѝ</span>. Благодаря.
бяла козметика на Елея има в Ремедиум на ул."Денкоглу". вчера пазарувах там и щях да вземя тоника, но видях друг, какъвто харесвам и  търсех.
Виж целия пост
# 492
Момичета, спиралата на ГР не е за изпускане. Прави страхотни мигли. На промоция е в Лили 4,79лв.
Виж целия пост
# 493
Момичета, спиралата на ГР не е за изпускане. Прави страхотни мигли. На промоция е в Лили 4,79лв.

Подходяща ли е за чувствителни очи?
Виж целия пост
# 494
Panoramic ли? Аз взех Dramatic, но още не съм  я пробвала.

От розовото злато обаче съм ужасно разочарована. Smokey lashes се води. Не съм имала по-ужасна спирала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия