Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 52

  • 79 496
  • 729
# 465
Някой пробвал ли е 2000 калории (Адикт) ?
Виж целия пост
# 466
Аз имах навремето спиралата на Макс Фактор 2000 калории, и още веднъж я получих подарък с някаква покупка. Не е лоша, но с абсолютно нищо не ми направи впечатление. Спирала като спирала
Виж целия пост
# 467
Аз имах навремето спиралата на Макс Фактор 2000 калории, и още веднъж я получих подарък с някаква покупка. Не е лоша, но с абсолютно нищо не ми направи впечатление. Спирала като спирала
И аз съм я имала. Тази е с извита четка и доколкото виждам по клипове прави хубав обем и дължина. Аз сякаш много свикнах с маслените спирали и сега немога да заобичам други..
😁
Виж целия пост
# 468
Какви са тези маслени спирали? Пример за марка, моля?
Виж целия пост
# 469
Какви са тези маслени спирали? Пример за марка, моля?
На Римел Wonderfull, Maybeline Lash Sensational Luscious oil blend, Avon Supreme oil...Също и бледо-розовата от същата серия на Мейбълин, но тя май не е с маслена основа, въпреки, че е много подобна на oil blend.
Виж целия пост
# 470
Мацки, да ми препоръчате нещо озаряващо за скули, за над очите, но без блестящи частици. Така си представям метеоритите на Guerlain, но искам нещо до 10- 15 лв/ русалковия хайлайтър на есенс и мозайката са симпатични, но с тия блещулки, това няма да го ползвам/ искам нещо с ефект на "грим без грим"
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 471
Мацки, да ми препоръчате нещо озаряващо за скули, за над очите, но без блестящи частици. Така си представям метеоритите на Guerlain, но искам нещо до 10- 15 лв/ русалковия хайлайтър на есенс и мозайката са симпатични, но с тия блещулки, това няма да го ползвам/ искам нещо с ефект на "грим без грим"
Благодаря предварително.

Погледни перлите на Орифлейм, Ейвън и Голдън роуз.
Виж целия пост
# 472
Мацки, да ми препоръчате нещо озаряващо за скули, за над очите, но без блестящи частици. Така си представям метеоритите на Guerlain, но искам нещо до 10- 15 лв/ русалковия хайлайтър на есенс и мозайката са симпатични, но с тия блещулки, това няма да го ползвам/ искам нещо с ефект на "грим без грим"
Благодаря предварително.

Погледни перлите на Орифлейм, Ейвън и Голдън роуз.

Тези на Орофлейм са извън бюджета и в момента. Иначе са хубави. За другите не мога да кажа нищо.
Виж целия пост
# 473
И аз само на Орифлейм съм ползвала преди години, но съм виждала, че имат и Ейвън. Не помня колко струваха, но мисля, че само пълнителят беше чувствително по-евтин, отколкото перлите с оригиналната кутийка. Други подобни съм ползвала корейски, но и те са извън бюджета. Иначе излизат доста резултати на подобни в интернет, някои от тях май са сравнително евтини:

https://www.google.bg/search?q=guerlain+meteorites+dupe&sour … h=610&dpr=1.5

Все пак това е от типа продукти, които много бавно се харчат. За година редовна употреба са ми стигали на мен и при това положение дали ще е 10 или 20 лева цената, няма особено значение.
Виж целия пост
# 474
Дами, издирвам бялата козметика Елеа.Виждала съм мицеларна вода,тоник и слънцезащитен крем в Еритис и Ремедиум, но бялата-не мога да открия.
Допитвам се да вас за помощ в издирването й. Благодаря.
Виж целия пост
# 475
Перлите на Ейвън сега са в комплект с четка и се побират в указания бюджет.
Мислех и аз да ги поръчам, но имам озаряващи продукти за един живот напред, та се отказах.
Виж целия пост
# 476
Една мацка ги продава във фб, за по 5лв, има и още на Лореал, отзиви ?
Виж целия пост
# 477
Русалковият хайлайтър на Есенс е много хубав,лек и дискретен.Има тестери,пробвай го.Няма едри брокатени частици.
Аз го ползвам за цялото лице,дава точно ефекта на метеоритите на Гарлен.
На Ейвън перлите съм ги имала,твърди са за моя вкус.
Виж целия пост
# 478
Момичета, извинявайте за тъпия ми въпрос, но какъв точно е ефекта от тези хайлайтъри?  Вчера много ги заглеждах в Лили и се чудих дали да не си взема, но не посмях. Никога не съм ползвала такова чудо Cold Sweat
И има ли различни нюанси в зависимост от цвета на кожата? Как се нанася?
Питам, защото утре имаме фирмено коледно парти и ми се искаше нещо........ по-различно! Чудех се дали да не си взема руж, но и такова чудо много рядко съм си слагала, та реших, че сигурно с него ще постигна обратния ефект- вместо да блесна, да изглеждам като наплескан клоун Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 479
Момичета, извинявайте за тъпия ми въпрос, но какъв точно е ефекта от тези хайлайтъри?  Вчера много ги заглеждах в Лили и се чудих дали да не си взема, но не посмях. Никога не съм ползвала такова чудо Cold Sweat
И има ли различни нюанси в зависимост от цвета на кожата? Как се нанася?
Питам, защото утре имаме фирмено коледно парти и ми се искаше нещо........ по-различно! Чудех се дали да не си взема руж, но и такова чудо много рядко съм си слагала, та реших, че сигурно с него ще постигна обратния ефект- вместо да блесна, да изглеждам като наплескан клоун Stuck Out Tongue Closed Eyes
Аз имам едни сенки на есенс за контуриране на очи. Блестящия цвят е страхотен, предполагам, че и хайлайтърите са им хубави...а и блестящото винаги може и като сенки да се използва. Аз например почти ежедневно съм така: Блестящи сенки и спирала, стои много добре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия