От коя марка детски обувки сте доволни - 2 тема

  • 35 561
  • 400
# 300
Момичета,
За детенце на 18м търся боти с огъваща подметка( че купих едни на дайхман cupcake) много твърда подметка, не са й удобни...
Понки дали са ок? Или други под 70лв?
Аз бях много доволна от Ponki, кожата мека, подметката достатъчно огъваща се, топлят. Дано не са развалили качеството си.
Виж целия пост
# 301
Имахме на Понки,добри са ,но при нас заминаха много бързо,но и малкия беше на 2 години тогава и им разказа бързо играта.
Виж целия пост
# 302
Имахме на Понки,добри са ,но при нас заминаха много бързо,но и малкия беше на 2 години тогава и им разказа бързо играта.

Ние сме всеки ден навън ии същата работа, всички се износват бързо
Мерси, момичета. Колебаех се между Понки и Vicco, но ще  й взема Понки 😊
Виж целия пост
# 303
Моля за отзиви за обувки за прохождащо бебе почти 11 месеца вкъщи прави 7-8 крачки Simple Smile Може би Колев и Колев ????
Виж целия пост
# 304
Ние проходихме с Беко,същите като Колев и Колевх,но по-евтини
Виж целия пост
# 305
Момичета, някой има ли опит с обувки на Майорал? По принцип купувам от специализирани производители, не от такива, които си допълват колекции, но сега харесах едни. Интересува ме да са здрави и удобни.
Виж целия пост
# 306
Приятелка, която живее в Испания ми прероръча Biomecanics. Малко скъпи ми идват, но откакто е проходила, купувам от тях. С добри впечатления съм и за пантофките и за външните им разновидности. Най-много ми харесва, че на самата стелка е нарисувано крачето, тоест до къде трябва да стига, за да е комфортно на детето.
Виж целия пост
# 307
Biomecanics сме ги обсъждали някъде из темите.

Аз купувам от тях за училище, че имат един много сполучлив модел, който пасва идеално на училищните изисквания. Като качество - средна работа. Преди няколко седмици цялата лепенка на обувката се разпра - долната част остана върху горната. Разбира се, в 8 часа сутринта докато детето се обуваше. Ако бяха използвали по-качествени конци и бяха я зашили по-здраво, това нямаше да се случи - след 2 месеца носене. Добре че имам сръчна съседка - тя я заши с шевната машина, че кой знае колко щеше да ми вземе обущарят.
Виж целия пост
# 308
Аз взимам понки, пробвали сме и папикс, други турски, но с тези стъпва доста по-добре. На 1г и 7 м.
Виж целия пост
# 309
Какво ви е мнението на barefoot моделите на DD step? Вчера бяхме на ортопед на преглед след прохождане и всичко е наред. Ортопедът каза, че детето си ходи и стъпва перфектно и поради тази причина можем да купим какви да е обувки, т.е няма нужда от специални подметки, стелки и т.н. Петатата на босите обувки на ДД Степ обаче не е подсилена и май това ме спира малко...
Виж целия пост
# 310
Аз съм много доволна от DD step. Въпросът е на детето да му е удобно. Марките, които носеше големият син, не са удобни на малкия. Явно всеки си е с предпочитания.
Виж целия пост
# 311
С две ръце съм за ДДстеп ,на моя син са много удобни и изключително здрави.
Виж целия пост
# 312
, Някой да е срещал гуменки/кецове за момиче.  Детето е малко, но с голям крак и 36-37 номер са ми грозни вече.  Нещо красиво с гумирано на пръстите търся.
Виж целия пост
# 313
, Някой да е срещал гуменки/кецове за момиче.  Детето е малко, но с голям крак и 36-37 номер са ми грозни вече.  Нещо красиво с гумирано на пръстите търся.
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA%D0%B8- … 11&v2=1675303
Виж целия пост
# 314
https://www.moiteobuvki.bg/produkt/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%B … g-117-pink-25-30/
Нещо такова, но голям номер. Детето е на 6 и ми се ще нещо не толкова тинейджърски.
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%B5%D1%86%D0%BE%D0%B2%D0%B … O2agaAk4XEALw_wcB и тези ми харесват, ама 55 лв. за платненки ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия