От коя марка детски обувки сте доволни - 2 тема

  • 35 565
  • 400
# 270
😃 То и аз имам сандали дето трето лято ги нося и поне още три ще изкарат. На мен ми трябват да издържат до края на септември.
Сложна работа. Трябват ми задължително сандалите да са с твърда, стабилна пета. Два чифта купих вече и ... греди. Едните му направиха пришки/ранички на ахилеса и отстрани на стъпалото, а другите се оказаха, че отговарят на 34 номер.
Биомеханикс дали нямат?
Скъпички сатях,но не би трябвало да му правят пришки и да са неудобни.
Виж целия пост
# 271
Аз купувам вече трети чифт обувки ласоцки за детето /2г/ и ни харесват. Миналата година бяха есенни обувки, зимата боти и сега сандали. Сандалите пришки не са му направили.
Виж целия пост
# 272
😃 То и аз имам сандали дето трето лято ги нося и поне още три ще изкарат. На мен ми трябват да издържат до края на септември.
Сложна работа. Трябват ми задължително сандалите да са с твърда, стабилна пета. Два чифта купих вече и ... греди. Едните му направиха пришки/ранички на ахилеса и отстрани на стъпалото, а другите се оказаха, че отговарят на 34 номер.
Биомеханикс дали нямат?
Скъпички сатях,но не би трябвало да му правят пришки и да са неудобни.
Не е така твърда и стабилна, а и подметката им много бързо се изтърква, за няма и два месеца.
Сегашните, които му направиха пришки са на Garvalin. Изцяло кожени отвън и отвътре. Не знам, защо така се получи 😞
Виж целия пост
# 273
Йоко тук има, не са евтини, но са много качествени.
https://kavat.com/eu/kids-shoes/sale?size=7623
Виж целия пост
# 274
😃 То и аз имам сандали дето трето лято ги нося и поне още три ще изкарат. На мен ми трябват да издържат до края на септември.
Сложна работа. Трябват ми задължително сандалите да са с твърда, стабилна пета. Два чифта купих вече и ... греди. Едните му направиха пришки/ранички на ахилеса и отстрани на стъпалото, а другите се оказаха, че отговарят на 34 номер.
Биомеханикс дали нямат?
Скъпички сатях,но не би трябвало да му правят пришки и да са неудобни.
Не е така твърда и стабилна, а и подметката им много бързо се изтърква, за няма и два месеца.
Сегашните, които му направиха пришки са на Garvalin. Изцяло кожени отвън и отвътре. Не знам, защо така се получи 😞

Аз имам едни сандали,които като ги купих ми правеха пришки и ми бяха много твърди и неудобни. С врвмето обаче когато ги поносих няколко седмици (изтърпях 😀) ,кожата се отпусна и омекна и вече нямам никакъв проблем с тях.
Дали ако ги помоси 1/2 седмици с чорап няма да омекнат?
Виж целия пост
# 275
А защо търсите точно твърда, стабилна пета? Питам от любопитство.
Виж целия пост
# 276
Специално за Garvalin гледайте и каква е вътрешната част, защото доста от моделите са с описание:

Горна част на обувката (сая): Естествена кожа - Лицева
Вътрешност: екологична кожа
Стелка: екологична кожа

Виж целия пост
# 277
А защо търсите точно твърда, стабилна пета? Питам от любопитство.
детето ми трябва да носи стелка, защото едното му краче е с 7-8 мм по- късо. Отделно стъпва навътре с петата.
Ортопедичните обувки са безумно скъпи (200 лв.) и търся достъпна алтернатива.
Днес разгледах сандали Clibbe и не бяха зле. Само не ми хареса, че имат изпъкнала част за свода, но няма пълно щастие.
Garvalin които купих са естествена кожа отвън и отвътре. От ebay ги купих. В Бг сайтовете нищо подходящо нямаше, а и цената от 15 паунда беше изкушаваща. 😄
Виж целия пост
# 278
Нещо на моят малчуганин всички обувки ,които пробвам му правят пришки на малкото пръстче. Купих Dd step и едни затворени итпред Адидаски. Сега се чудя да продължавам ли да търся затворен сандал отпред, или да взема нещо да пробвам с отворени пръсти.
Другият вариянт е да носи сандали с чорап, ама хич не ми се иска лятото да е с чорапи
Виж целия пост
# 279
Препоръчайте момчешки сандали р-р 25-26 с мека и гъвкава подметка
Виж целия пост
# 280
Здравейте препоръчайте ми обувкии за прохождане. Не знам какви да взема всеки ми казва нещо различно. Едни ми казват че не трябва да има отдолу цип (т.е да не са на КиК или Беко). А в същото време гледам, че всички купуват такива на децата си и с тях ходят навън 🤷🤷. Вече не знам на коя марка да се спра.
Виж целия пост
# 281
Ако детето не ходи стабилно, не бива да носи обувки. Кожени пантофки от този род са добра идея и не биха пречили на развитието на крака и стъпването https://roshavo.com/barefoot-shoes/barefoot-shoes-childrens-shoe … ster-space-voyage
 
Зизу биха могли да направят и сандалки със съвсем тънка подметка https://www.zeazoo.com/shop/49-slippers
Виж целия пост
# 282
Препоръчвам на родителите, които слагат толкова тънки подметки на децата си, да излязат боси навън и да повървят максимум 200 метра по улицата - всяко камъче и всяка неравност се усещат по крака и в зависимост къде нацелят ходилото, болката може да е доста силна. Босото ходене и всичко доближаващо се до него се препоръчва за равен под - паркет, теракот, най-много равна ливада.

Между другото, да похваля едни сандали Quecha на Декатлон. Ходихме с детето две седмици по камъняци - скали, исторически местности, замъци и крепости. Много удобни му бяха. Взех ги с известен скептицизъм, но се оказаха сполучлива покупка. Другите, които има, са много хубави, кожени на Гарвалин, но определено не са за катерене по скали и ровене в тиня.
Виж целия пост
# 283
Аз не мисля, че Зизу са за прохождане навън подходящи. Стърчат им подметките отпред, понеже са тънки се спъват децата и в най-малката неравност. Иначе ходили сме всички боси и знаем как е. Нищо им няма от тънка подметка, те имат още дебел слой подкожна мазнина на краката.
Виж целия пост
# 284
Тази година взех два чифта Primigi и съм доволна от сандалките,единствено имайте предвид,че са умалени с един номер.Хлапето е на почти три и половина и за пръв път обува сандал с отворена пета и пръсти ,не се е наранявал,а кара баланс байк и тротинетка с тези сандали.
https://primigisofia.bg/promotsii/detski-obuvki-primigi/primigi- … a-momche-3396911/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия