Прекъснат полов акт като начин за предпазване от бременност

  • 9 576
  • 70
# 30
Взимането на хапчета не е крайна мярка и да, забременяването може да стане много бързо. Каква е точно целта на темата?
Виж целия пост
# 31
Практикувала съм прекъснатия полов акт няколко месеца и просто пффф. Сега сама се чудя на акъла си Rolling Eyes Нямах гафове но ми дойде акъла бързо бързо и отидох на гинеколог,преглед, изследвания и си взех хапчета. И ураааа. Никакви странични ефекти, никакви болки всеки месец, никакво треперене дали ще ми дойде или не. Бях супер спокойна и между другото секса ни стана още по-хубав. Сега не се налагаше да прекъсване на най-готиното Sunglasses
Така че като тровила се 3 години да ти кажа много си харесвам избора и сега не бих преминала отново на прекъснат акт и да ми избиват бели косми.
П.С. Когато спрях ОК отидох на преглед и попитах след като всичко е наред кога мога да почвам опити за забременяване и още първия месец ни се получиха нещата. Засега нямам последствията от "отровните" хапове. Grinning
Виж целия пост
# 32
Много забавна тема 😂 авторката разчита на приятеля си да действа като предпазване от забременяване. И аз така на 18г с тогавашния ми приятел 10 години по голям от мен му вярвах и за това трябваше да правя аборт и да си нося последствията. Момичето просто е доста наивно, да види колко такива специални мъже има. Bowtie
Виж целия пост
# 33
     Прекъснатият полов акт не е метод за предпазване от бременност. Да, и аз с цялото си безразсъдство и с голямо доверие в предишните ми партньори, правих такъв прекъснат полов акт. Ако имам приятел сега, никога не бих подложила на такъв стрес организма си и всеки месец да изпадам в паника дали ще дойде менструалният цикъл, или не. Достатъчно е веднъж да се забременее. Също така може ли една жена да се довери на партньора си, че той навреме ще го извади от жената? Дали мъжът ще бъде сигурен дали не се е изпразнил малко в жената? Да не пиша, че преди същинската еякулация се отделя предякулационна течност, в която има малко на брой сперматозоиди, но достатъчни да оплодят една яйцеклетка. Може на мъжа да му скимне да се изпразни в жената, защото или да усети пълното удоволствие от изпразването в жената, или да забремени жената, тъй като иска само той да става родител.

    Колко добре може една жена да познава организма си? Дните на Овулация се променят и зависи от много фактори - стрес, разболяване, промяна на климатичното време и т.н. Лично аз не мога да гадая дали съм в Овулация, или не, и да си играя на руска ролетка.

    Против съм противозачатъчните хапчета. Разисквала съм темата за тези хапчета и съм писала, че лично на мен противозачатъчните хапчета не ми понасят. Опитала съм поне 7 варианта. Също така не желая да си тровя организма с химия. Достатъчно химия приемам. Да не пиша, че храната е пълна с химии.

    
Виж целия пост
# 34
Защо си мислиш, че забременяването не е толкова лесно?! За мен и за много други жени то е, както се казва "от въздуха хващаме". Забременях дни след като престанахме да се пазим, забременях пак точно заради прекъснат полов акт когато първото ми дете беше едва на три месеца. Много по-късно имам един аборт и гинекологът се хвана за главата като чу какви мерки съм взимала: три години на хапчета, 15 години със спирали и накрая от един скъсан презерватив белята стана. И това, моето ако не е каръщина... Вече не ми разрешават спирала, от няколко години сме на презервативи. Не желаем да използваме прекъснат полов акт, защото за нас това не е надежден метод за предпазване, освен това, смятаме, че част от удоволствието се губи.
Виж целия пост
# 35
Хапчето не е тровене. Има странични ефекти, но то и естествените хормони ги имат. Да не си мислиш, че естествените хормони не ти вредят на организма и не разстройват органи и системи? А хапчето няма предпазен ефект за години напред. Парадоксално, дори може да съхрани фертилитета, като държи под контрол някои процеси.

Пила съм хапчета с години, и в момента ги пия, защото се налага. Ако не се "тровя", ще си имам ядове с други проблеми. Та така, никой не те кара да минаваш на хапчета, но ако се пазиш с прекъснат акт, приготви се да ти викат "мамо".

Не на последно място - защото това е вратичка за "репродуктивно робство", тоест мъжът ще ти обещае да те пази, защото не е още време за бебе...и хоп! изведнъж се оказва, че не те е пазил. Така че си опичай акъла. Поне презерватив може да се ползва - струва стотинки, а и проверяваш дали на мъжа му пука за теб.
Виж целия пост
# 36
2 пъти  Simple Smile. Единият с прекъснат полов акт, втория с презерватив . Искам да кажа че винаги има шанс да си от онези 3 процента Simple Smile
Виж целия пост
# 37
2 пъти  Simple Smile. Единият с прекъснат полов акт, втория с презерватив . Искам да кажа че винаги има шанс да си от онези 3 процента Simple Smile
25% за да сме точни
Виж целия пост
# 38
Точно за този метод на пазене говорехме в една друга тема.Да кажа и тук,че съм против този метод на "пазене".Мисля,че едни презервативи имаха реклама точно за този метод,че според статистиката на аборти именно това е най-голямата причина те да се правят.Някои са с късмет,а други не.Овулацията също може да не е точна и да стане голям гаф.Като правехме опити да забременея.Следях овулация по всякакъв начин.И пак беше трудно да се разбере кога е.Добре,че и на лекар ходех иначе с б.т. беше по едно време,с тестовете по друго,а на фоликулометрия беше 2 пъти.Та ти ще си спокоен и да стане нещо минала е овулацията,и другия ти яйчник си прави шега и казва"имам изненада за тееб".
Виж целия пост
# 39
За младо момиче съм против да се предпазва по метода- Пай се.... Ама за лелите 40+ нищо по-добро не виждам
Виж целия пост
# 40
Е как бе, то точно на 40+ хапчето идва с бонус "вечна младост"Simple Smile
Виж целия пост
# 41
Да, да-няма начин. С мойта тромбофилия на третото хапче ще съм от другата страна на тревата. Не, мерси съм.
Виж целия пост
# 42
Да, да-няма начин. С мойта тромбофилия на третото хапче ще съм от другата страна на тревата. Не, мерси съм.

Само комбинираните таблетки са рискови за тромби. Минитаблетките - не.
Виж целия пост
# 43
На ситром съм. Но темата не е за мен. На 41 шанса за бременост е малък с прекъснат акт.
Виж целия пост
# 44
За младо момиче съм против да се предпазва по метода- Пай се.... Ама за лелите 40+ нищо по-добро не виждам
"Лелите на 40+" знаят какво е качествен и пълноценен секс. Този метод не се вписва в това понятие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия