Перилни препарати и омекотители – 56

  • 72 916
  • 754
# 660
дрехите и при мен се наелектризират , но след сушилнята . А какъв е всъщност проблема от това ? чаткат малко , но си ги сгъвам и прибирам по шкафове и закачалки , изобщо не ми прави впечатление ..
Какъв е проблема, ли? Ела, гледай, от мен искри изскачат. Не мога да отворя/ затворя вратата на колата, косата ми хвърчи, за дрехите, дето залепват е ясно. Дори като ползвам  омекотител, на работа има една врата - алуминиева дограма, която трябва да отварям с лакът. Бутна ли да си сложа ръката на бравата и ток ме перва. И това се случва само на мен. Колежките го нямат този проблем.
Виж целия пост
# 661
Вики...да не си ми колежка? И аз така с бравата...обаче не само мен ме удря тока. Вързахме един картон дори...да изолира метала. Ама си е гадно...
Виж целия пост
# 662
Ха, явно сте по-заредени Simple Smile случва ми се единствено на площадките, когато децата се пързалят по пързалките, и то само от голямата май Simple Smile иначе нямам проблеми с тока, така да се каже
Виж целия пост
# 663
Персил за 20 пранета ще е намален на 6,79 лв. в Билла, но само три дни – от 25 до 27 февруари.
Виж целия пост
# 664
Вчера в един магазин видях топка за сушилня.На описанието пише,че ароматизира и спомага за изсушаване на прането.Някой ползвали такава и има ли ефект?Чела съм,че ползват такива топки ,за да предпазят дрехите от степване.
Виж целия пост
# 665
Аз съм с тенис топка, но бих пробвала и такава специално за сушилня, ако видя някъде
Виж целия пост
# 666
В ДМ вече продават и мерителни чашки (доколкото зная в Германия са безплатни) на цена 0,49 лв. Във филиала в Гранд МОЛ Варна бяха в края на регала с препаратите.
Относно наелектризираните дрехи, аз ползвам антистатик, за да не ми залепват поли и рокли по чорапогащника  Mr. Green
Виж целия пост
# 667
Откъде си купуваш антистатик и как изглежда?
Виж целия пост
# 668
Антистатик купувам от Елитис.
Ето този
Виж целия пост
# 669
Благодаря ти! Ще го търся по други магазини, защото при нас магазин Елитис го затвориха преди година.
Виж целия пост
# 670
Точно ти си една с назидателния тон в темата. Затова се и припозна!
Съвсем друго беше, когато Гес консултираше хората! Естествено, че ще се отпиша от темата. Както казах -това е консуматив, не повод някой да си лекува болното Его и да трупа още и още постове


Виждам, че се забавлявате дами. Как сте? Нямах време да влизам през последната година, но виждам, че май са се променили нещата...
Виж целия пост
# 671
Добре дошъл! Липсваше ни.
Май е време да поемеш щафетата, че Гес да си почине малко.
Според мен нищо не се е променило: вечният въпрос - прах или течен. Кратка програма или дълга. Ниски градуси или високи. Персил, Ариел, Омо или други прахове.
Но нищо, опресняваме знанията.
Виж целия пост
# 672
А, и не намирам комбинираните капсули с прах и гел на Персил...да не са спрени?
Виж целия пост
# 673
Кога ще върнат TIDE???
Виж целия пост
# 674
 В сва днес гледах Тайд...но капсули май бяха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия