Модни тенденции в прическите и всичко за косата

  • 68 825
  • 778
# 450
Здравейте! Имам лек проблем. От седмица скалпът ме сърби. Няма значение дали косата е измита или не. Забeлязах, че ръцете ми са все в косата и вече ме дразни това. Някакво решение да ми препоръчате?

В този случай бих си взела безсулфатен шампоан. И не бих нанасяла никакви други продукти на скалпа освен шампоана. А подозираш ли каква е причината за сърбежа?
Виж целия пост
# 451
Здравейте! Имам лек проблем. От седмица скалпът ме сърби. Няма значение дали косата е измита или не. Забeлязах, че ръцете ми са все в косата и вече ме дразни това. Някакво решение да ми препоръчате?

В този случай бих си взела безсулфатен шампоан. И не бих нанасяла никакви други продукти на скалпа освен шампоана. А подозираш ли каква е причината за сърбежа?

А от къде мога да закупя такъв шампоан. В дрогериите има ли? Предполагам от студа, но не мога да си спомня дали преди ми се е случвало.
Виж целия пост
# 452
Здравейте! Имам лек проблем. От седмица скалпът ме сърби. Няма значение дали косата е измита или не. Забeлязах, че ръцете ми са все в косата и вече ме дразни това. Някакво решение да ми препоръчате?
Аз, след дълго лутане, си реших проблема с шампоана на Билка против себорея. Бюджетен, а супер ефективен.
Виж целия пост
# 453
Балеа мед ултра сенситив!👍👌
Виж целия пост
# 454
Бузсулфатен шампоан аз ползвам на Шварцкопф от серията Beology.
Виж целия пост
# 455
Е, много ме е яд. Така ми е съсипала косата с тоя сешоар, днес сложих едно кило крем и не спира и не спира да се наелектризира. Ще откача, тъкмо я бях оправила. А и цвета как обърках с тая тъпа петица - ще трябва да ходя пак скоро за боя. И то да кажеш да държеше поне един ден тоя сешоар, ми то! Още в салона на нищо не мязах.
Виж целия пост
# 456
За сърбеж, Здраве са ок. На мен ми  помогнаха
Виж целия пост
# 457
Благодаря ви момичета, на първо време ще пробвам някой от бюджетните български шампоани.
Виж целия пост
# 458
При умерен сърбеж Билка за Себорея е жесток. Пробвах Здраве с чаено дърво и не става според мен. При дъщеря ми много тежък пърхут се оправи със Здраве форте за Себорея (но е най гадно смърдящия шампоан!!)


Аз се навих небрежно с пресата. Много ми хареса резултата, тук са вече на няколко часа.




Виж целия пост
# 459
Аз пък влизам, само за да споделя този hack, на който наскоро попаднах в интернет и днес пробвах:

На пластмасово шише се маха горната част, прави се отвор за накрайника на сешоара и готово. Косата става на нещо като букли Simple Smile За тези, като мен, които са вързани в ръцете относно четка и сешоар -  чудесно!
Виж целия пост
# 460
Здравейте! Имам лек проблем. От седмица скалпът ме сърби. Няма значение дали косата е измита или не. Забeлязах, че ръцете ми са все в косата и вече ме дразни това. Някакво решение да ми препоръчате?

Вероятно става въпрос за пресушаване на скалпа и в резултат на което той започва да се бели и да сърби. Нормално е през зимата да се получава така. При мен се наблюдава това явление в студения период. От сешоара, горещите душове, парното, духалката, климатици .. Simple Smile А и шапките допълнително влошават положението като сплескват косата и се получава един ефект уау... Аз си решавам проблема така: взимам си head and shoulders шампоана с бадемчето и измивам само корените веднъж. Два пъти шампоан не слагам. Плакна с много хладка вода. Маската я нанасям по— нагоре, не точно в корена, а на 3—4 см под него. Косъмът се хидратира и това се отразява и на състоянието на скалпа. Изплаквам косата с много хладка вода и след това я изтисквам и увивам в кърпа и така стои 10—15 минути. После е хубаво да не се ползва сешоар, за да не се суши косъма и скалпа. Обикновено цялата процедура върши работа.
Виж целия пост
# 461
Coffee ,рано ,рано да пиша.
Боята джънгъл февър е най - трайната.
Наскоро лъснаха белите коси ,точно два месеца след боядисване с нея .
Цвета който използвах е 6.01 .
Полудях по този цвят
Виж целия пост
# 462
Ама това е наиситна страхотна трайност! Браво.
Елена, много хубава прическа цвета е пооправен.
Това с шишето е инетресно. Моя скалп е целия в рани,целия е сух и сърбящ, нещо ужасно е. Заминавам после за Дюкрето. Явно е,че с него ще си карам до живот. Дори и Юсерина не ми помага. От боята е,много е изсушила. Тя и косъма ми изсуши зверски. Мъжо ми се кара-какво се боядисвам за два косъма.!
Виж целия пост
# 463
Здравейте момичета, малко нахлувам в темата ви, но много ми се иска да променя малко прическата, обаче не знам как. В момента косата ми е няколко пръста под раменете, на черта. Но е много тънка. И нито права, нито чуплива. Като я изсуша със сешоар и четка първия час е добре после се начупва, щръква и хич не ме кефи. И се чудя как да я подстрижа или оформям поне. Мислех си за пластове, но ми е рисковано,  а и искам да си запазя дължината. Та как бохте се подстригали? С кръгло лице съм, била съм с всякакви дължини.
Виж целия пост
# 464




Още един чудесен цвят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия