Модни тенденции в прическите и всичко за косата

  • 68 825
  • 778
# 525
Не е ат времето,нито от стрес макар че прш мен го има. Просто ми е отрязаха калпаво. И ми я нямя 1/2 от косата сигурно.
A как ти се отразява маската на олиосета?
Може би ти трябва по лека маска.Да не ти идва по протеинова и да ти пресушава косата?
Виж целия пост
# 526
Не е ат времето,нито от стрес макар че прш мен го има. Просто ми е отрязаха калпаво. И ми я нямя 1/2 от косата сигурно.
A как ти се отразява маската на олиосета?
Може би ти трябва по лека маска.Да не ти идва по протеинова и да ти пресушава косата?

Обещах да дам отзив. Но още като че не мога да преценя. Може да са ми тежки маските,които към момента ползвам
 Може пък да имам нужда от балансирани серии. Никак не мога да преценя.
Виж целия пост
# 527
Мис, защо не пробваш с маската за дълга коса на керастаз?
Мисля ,че имаш нужда точно от нея и ще ти се отрази добре .
Аз по принцип карам само на балансирани серии и така получавам нужната доза от всичко .
Виж целия пост
# 528
Посъветваха ме да взема нещо на Керастаз ударно. Косата е суха и изтощена. Още омувам коя маска да е. Хич не ми се дават толкова пари, и после да не си оцеля маската.
Искам да пробвам балансирани серии,но не съм наясно кои са такива.
Нещо не правя като хората. Още не мога да си олуча козметиката. Дълъг процес ще е.
Виж целия пост
# 529
Дали от шапката или от използването на неподходящ продукт за измиване и стилизиране, но моята суха коса започна да се омазнява в корените.Керастаз измивен балсам за къдрава коса, Л, Ореал серум Absolut Repair Lipidium.Thinking
Виж целия пост
# 530
Аз използвам измивния балсам само понякога, доста момичета писаха, че при продължителна употреба само на балсам за измиване, косата става доста вяла и се омазнява.
Виж целия пост
# 531
И моят корен се омазнява, а не съм сменяла козметика. Отдавам го на шапките и аз и понеже е студено си нося косата предимно пусната, съответно постоянно я пипам и то става мазало.
Виж целия пост
# 532
Здравейте,
Има ли момичета, които са ползвали шампоан на Aphogee - дълбока хидратация за суха и безжизнена коса


и Label M - Thickening shampoo


Косата ми е тънка, рядка, склонна към омазняване. В момента я мия с Биокленз на Меди, и слагам маска Олиосета за блясък. Сухите дължини се пооправиха. И се  чудя с какво да продължа Simple Smile
Виж целия пост
# 533
През нощта може поне да спите с пусната коса. Дори ластиче за коса може да счупи и накъса косъма.
Е, ако някой ползва през деня маша/преса, за него по-добре е да спи с някакви ролки, има различни видове...По-малко ще си увреди косата.
Виж целия пост
# 534
По-добре е да се спи с прибрана някак коса, за да не се трие в калъфката. Не опъната в стегната опашка, разбира се - хлабава плитка, кок, увита в шал...
Виж целия пост
# 535
Аз да си побутна въпроса... Някой с отзиви за терапия с кератинова преса?
Виж целия пост
# 536
За мен терапия и преса е оксиморон.
Виж целия пост
# 537
Здравейте,
Има ли момичета, които са ползвали шампоан на Aphogee - дълбока хидратация за суха и безжизнена коса


и Label M - Thickening shampoo


Косата ми е тънка, рядка, склонна към омазняване. В момента я мия с Биокленз на Меди, и слагам маска Олиосета за блясък. Сухите дължини се пооправиха. И се  чудя с какво да продължа Simple Smile

Коя маска на Олиосета ползваш и какви впечатления имаш?
Виж целия пост
# 538
По препоръка на Принцесата (много благодаря за всички съвети и безкрайната отзивчивост и търпение Flowers Hibiscus )
ползвам Олиосета за блясък -


Откъм впечатление - първо ползване - 0. Но май аз малко време бях стояла, а и Принцесата е права, че ефектът се натрупва.
Сега косата ми е мека по дължините, не ги усещам сухи, дава и блясък. Но аз почти не си третирам косата, само на 2-3 месеца боядисвам  10-15 см краища, където още ми избива светъл цвят (преди години се боядисвах медно). Сешоар рядко, преса на седмица-две.
Уточнявам и ,че не слагам друго - само шампоан и маска, понякога и кристали след това.
Виж целия пост
# 539
Аз не съм си правила кератинова терапия с преса, но една моя приятелка си прави и не беше доволна, а аз лично видях колко коса се скъса по време на процедурата. Приятелката ми много хвалеше фрзьорката, но за мен си беше голям ужас. Аз правих кератинова, но без преса и не мисля, че повлия късането на косата, сега само Олаплекс правя вече. За плътност на косъма правих и колагенова = там беше със сешоар и четка, доволна съм, но пък и косата се промени от Олаплекс и другите продукти с времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия