Добре дошли в Люлин! Тема 31

  • 75 448
  • 748
# 630
Авария в трети, според люлинския ФБ топлата вода ще дойде най-рано тази вечер.
Виж целия пост
# 631
Май няма нищо да се строи на изхода на метрото в Люлин 8. Оградите ги няма.
В паркчето при индианската  къщичка бившият Дом Домат си има ново име и ще е заведение за хранене.
Виж целия пост
# 632
Май няма нищо да се строи на изхода на метрото в Люлин 8. Оградите ги няма.
Махнаха ги веднага след като разчитиха терена. Явно са наели отделна фирма за това. Ще видим Simple Smile
Виж целия пост
# 633
Здравейте, някой знае ли дали има козметичка в люлин, която работи с конец за обезкосмяване?
Виж целия пост
# 634
Здравейте, някой знае ли дали има козметичка в люлин, която работи с конец за обезкосмяване?
1-2 врати след Еконта в Люлин 8. Но не знам дали е козметичка или козметик, ако има значение. Основно мъже май съм виждала отпред.
Виж целия пост
# 635
Здравейте, някой знае ли дали има козметичка в люлин, която работи с конец за обезкосмяване?
1-2 врати след Еконта в Люлин 8. Но не знам дали е козметичка или козметик, ако има значение. Основно мъже май съм виждала отпред.
Някакъв мъж с арабско име съм чувала работи там, хвалят го много.
Виж целия пост
# 636
Здравейте, някой знае ли дали има козметичка в люлин, която работи с конец за обезкосмяване?
Дани работи в блока до Адашите. Правила съм вежди при нея, работи добре.
Виж целия пост
# 637
Китайският магазин над Пепко и Билла , ще проработи ли пак?
Виж целия пост
# 638
Китайският магазин над Пепко и Билла , ще проработи ли пак?
Не знам защо не отварят китайците, и трите им магазина не работят. А пък имам нужда от разни неща от тях.
Виж целия пост
# 639
Китайският магазин над Пепко и Билла , ще проработи ли пак?
Имаше бележка, долу, на първия етаж, че ще работят от 10.05, но бях с детето, не сме се качвали да гледам.
Виж целия пост
# 640
Дано са отворили , че и аз имам спешна нужда от тях.
Виж целия пост
# 641
Да препоръчате козметичка за почистване на лице след извънредно положение Simple Smile? След цялото това готвене, определено имам нужда да направя нещо за лицето си.
Виж целия пост
# 642
Доволна съм от козметичка, работи в Люлин 8 , до Технополис има салон. Ако те интересува на лични ще ти дам телефон.
Виж целия пост
# 643
Дано са отворили , че и аз имам спешна нужда от тях.
Забравих да споделя, вчера ММ е ходил до китайците над Пепко - работят.
Виж целия пост
# 644
Да да и аз ги посетих вече , магазина беше напълно празен....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия