АВГУСТинки 2019г

  • 27 691
  • 734
# 300
При мен изобщо си няма симптоми. Може ни имам малко по-голям апетит, но не съм сигурна. Гадене нямам, болки в гърдите един ден имам, един нямам. Аз утре съм на доки 🙏🙏🙏 Направо нямам търпение.
Коя седмица си?
5г.с и 4 дни ( горе долу) защото бях с късна О и не съм сигурна точно колко.
Аз съм в тази седмица и при мен де видя само сак, а за ембрион и пул живот и здраве чак след  две седмици, тогава съм и на преглед
Виж целия пост
# 301
Моите симптоми са наедрели и леко болезнени гърдите. Също така отвреме на време главовболие и гадене. Моят лекар сигурно ще почива доста около празниците,но попинцип през годината работи 7-8 месеца по 7 дни в седмицата. Така че разбираемо.Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Juls 30 ти кога беше на преглед ?
Виж целия пост
# 303
Juls 30 ти кога беше на преглед ?
Четвъртък
Виж целия пост
# 304
И аз имах час за четвъртък, но го смених уж за да съм сигурна, че 10 дни са минали от закъснението, когато и да е била О. Питай ме защо го смених.. 4 дни ми се видяха вечност 😀
Виж целия пост
# 305
И аз имах час за четвъртък, но го смених уж за да съм сигурна, че 10 дни са минали от закъснението, когато и да е била О. Питай ме защо го смених.. 4 дни ми се видяха вечност 😀
Охх, разбирам те трябва да звънна на моя лекар на 27 да се разберем кога да ходя на преглед
Виж целия пост
# 306
И аз тази седмица трябва да посетя доки. Ще чакам 10-11 дни закъснение и отивам.
Виж целия пост
# 307
И аз чакам такова закъснение. По календар ми излиза от днес да съм в 5гс. Доки каза, че най-рано мога да отида в петък. А аз си записах и час за 4D в събота. Ще си стискаме палци всичко да е наред момичета.
Виж целия пост
# 308
Момичета, и аз се притеснявам. Нямам гадене и не усещам разлика в обонянието. Дано всичко да е наред. Днес ми е 12 ден закъснение. В четвъртък съм на първи преглед, когато ще е вече 16 ден.
Виж целия пост
# 309
на мен днес ми е 11 ден закъснение,докато стигна до доктора ще е вече 14-15  дни ,дали ще се види нещо тогава?
Виж целия пост
# 310
Аз нямам никаква идея какво трябва да се види и кога. Надявам се всичко да е наред и се опитвам да съм спокойна. Simple Smile
Виж целия пост
# 311
На около 10 дни сакче, на 20 дни сърчице. Разбира се при всеки различно. Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Има едно страхотно приложение
 “ pregnancy+”  когато си въведеш датите има снимки от видеозон, какво се вижда в периода, в който си. Има естествено и 4Д снимка, както и просто картинка на това как изглежда ембриона в седмицата , в която си. Много ми харесва на мен. На български може би прилича на това приложение “feia” , но доста по-реалистично.
Виж целия пост
# 313
Hondarebel, в 5та седмица ще ходиш на 4д? Лекар ли го препоръча това?
Поли, аз смятам, че добре си направила, че си сменила часа.. по-добре ли щеше да се чувстваш, ако преди 10 дни закъснение не се види нищо... 100% щеше да си по-зле отколкото сега през тези 4 дни дето си чакала до Понеделник..
Това си е мое мнение де, всеки си знае за него си... Blush
Виж целия пост
# 314
Hondarebel, в 5та седмица ще ходиш на 4д? Лекар ли го препоръча това?
Поли, аз смятам, че добре си направила, че си сменила часа.. по-добре ли щеше да се чувстваш, ако преди 10 дни закъснение не се види нищо... 100% щеше да си по-зле отколкото сега през тези 4 дни дето си чакала до Понеделник..
Това си е мое мнение де, всеки си знае за него си... Blush

Просто доки работи с такава апаратура, а какъв точно ще е прегледа не знам. Написах го защото в петък съм в болницата на преглед на съвсем обикновен апарат, а в събота ще пътувам до Монтана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия