Звездни компромати- 388 част

  • 73 562
  • 738
# 690
Такова дълбоко деколте е вулгарно и на 50, и на 20, когато гърдите  са отвън. Стои добре само на жени без  бюст.
Виж целия пост
# 691
На мен ми изглежда вулгарно всяко разголване на гърдите. Не знам защо масово се приема, че като не се виждат зърната е ок да се излага на показ другата част от гърдите...ами много е вулгарно. Не знам как не изпитват срам от подобно разголване.
Виж целия пост
# 692
Отвратителни са и двете. Грозни и пошли.
Виж целия пост
# 693
Фолкпевицата Анелия в момента по БТB - разказва за ролята си на Елена в ''Скъпи наследници"  - мъка, мъка, трудно протича мисловна и речева дейност...Дъщеря й искала да учи  ''Драматология'' /поне така ми се чу/.Satisfied
Виж целия пост
# 694
Драматургия или дерматология?...не я гледах,хванах края за подаръците
Виж целия пост
# 695
Това ще да е нова специалност в "Държавата на Златките" Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 696
Ужас. 😒 Сигур е дерматология, Ивончето така отговаряше в Инста на въпроси, че медицина щяла да учи.
Виж целия пост
# 697
Ужас. Последно, разбра ли се какво ще учи щерката?
Виж целия пост
# 698
Ако е  умна като мама и с парите на тате, горките пациенти на Ивончето.
Виж целия пост
# 699
Ако е  умна като мама и с парите на тате, горките пациенти на Ивончето.
Споко. Те всичките плейметки и миски твърдят, че учат едни такива завъртяни специалности, пък накрая все се оказват с "бутик" за дрехи или козметичен/фризьорски салон. Това е такова клише.
Виж целия пост
# 700
Анелия каза, че Ивон е много добро дете, с хубава ценностна система. Сега била в 9ти клас, така че има много време още до виШо.
Трудно и е на Анелия да сглоби изречение
Виж целия пост
# 701
Каза "дерматология". Пак добре, че не е "естетична хирургия" 😀
Виж целия пост
# 702
Свежа Бекъм в актуалния цвят "жив корал". И сякаш без сутиен.
https://static.dir.bg/uploads/images/2018/12/07/1613819/768x.jpg?_=1544180206
Виж целия пост
# 703
Ивончето и тя с умствен багаж колкото Наско от ВБ и Шопов от оня отвратителен бг серЯл. Беше естествено да се насочи към Медицина. Страшни глупаци масово учат точно това. Усещам, че събират персонал за нова клиника на малоумните.
Виж целия пост
# 704
Свежа Бекъм в актуалния цвят "жив корал". И сякаш без сутиен.
https://static.dir.bg/uploads/images/2018/12/07/1613819/768x.jpg?_=1544180206
Каква е тази стойка. Прилича ми на глист с дископатия.
И обувките и сякаш не са по мярка. Големшки и идват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия