Звездни компромати- 388 част

  • 73 562
  • 738
# 705
Виктория Бекъм като тийнейджърка в лицето. Евала!
Виж целия пост
# 706
Виктория Бекъм от години ми изглежда като препарирана/балсамирана - все една и съща физиономия на човек, лапнал нещо неприятно на вкус, прибрана коса и гърчави пози. Сексапилът ѝ е точно колкото на ошмулена пръчка - дряновица. Язък ѝ за парите и претенциите.
Виж целия пост
# 707
Виктория Бекъм от години ми изглежда като препарирана/балсамирана - все една и съща физиономия на човек, лапнал нещо неприятно на вкус, прибрана коса и гърчави пози. Сексапилът ѝ е точно колкото на ошмулена пръчка - дряновица. Язък ѝ за парите и претенциите.
хахаха, чак смешна е и аз се чудя на хората, които я харесват, тя нито тяло, нито лице, даже на звезда не прилича, добре, че е мъжът й, иначе не вярвам да се прочуе толкова
Виж целия пост
# 708
Имам чувството, че всяка част от тялото И иска да избяга, в различна посока, от нея самата.

Виктория Бекъм от години ми изглежда като препарирана/балсамирана - все една и съща физиономия на човек, лапнал нещо неприятно на вкус
Тя не че в спайсския си период не беше като умряла риба, но откакто иска да загърби този си имидж и да изглежда като дама с тежест, съвсем се е скумросала.
Виж целия пост
# 709
Амал Клуни с близнаците в Ню Йорк

Скрит текст:




Виж целия пост
# 710
Знам че темата не е кой видвх, но днес в Sasa на Маринелата засякох лекаря от снимката с Марчето. Дали не беше и някой пуловер от снимките че от там се загледах по него. Турчина е мисля, Ерган Ефенди , ако му прочитам правилно инстрграма.
Виж целия пост
# 711
Казвай сега, че явно съм изпуснала. Кой е лекаря и коя е снимката? За Марчето се досещам коя е ...
Виж целия пост
# 712
На Марчето фешън лекарите са двама - единият ортопед македонец, другият хирург с турско име.
Виж целия пост
# 713
Ума Търман в Париж:
https://www.instagram.com/p/BrIav95h5i9/

Любимата ми баба Виви:
https://www.instagram.com/p/BrGGZJHB0bD/

Наум Шопов ( знам, че ви липсва) преди и сега:
https://www.instagram.com/p/BrIPYSuB7uj/

Джулиан Муур съвсем без грим. Правили са й някаква отливка на лицето ли, що ли..:
https://www.instagram.com/p/BrLspTFBJGf/

Сър Елтън Джон:
https://www.instagram.com/p/BrIucLzFzh_/

Марк Уолбърг с предизвикателство за 1-ви Януари:
https://www.instagram.com/p/BrIJ0V-hgay/

Виж целия пост
# 714
От миските австралийката ми е най-красива. Дори тъмногожите мис Аруба и Бахама са чудесни.

Да, на мен също ми харесаха австралийката и Мис Аруба, както и французойката, макар че има само една снимка и не мога да я преценя добре.
Мис Белгия също е много красива.
Виж целия пост
# 715

Наум Шопов ( знам, че ви липсва) преди и сега:
https://www.instagram.com/p/BrIPYSuB7uj/

Джулиан Муур съвсем без грим. Правили са й някаква отливка на лицето ли, що ли..:
https://www.instagram.com/p/BrLspTFBJGf/

Искам да взема една машинка и да му офъкам перчема на Наумчо.

Най- вероятно правят отливка на Муур за някоя роля. На същия принцип правят отливки на нашите звезди в "Като две капки вода".
Виж целия пост
# 716
Не знам дали някоя от Вас е качила, но Валерко е спечелил някаква почетна награда от кмета на град Враца и милинкият се е разплакал чак. Качвам снимки от сторито на Биляна, доста е побелел той и много остарял ми се струва.

Виж целия пост
# 717
Пак ли е модерно черно кожено яке и бели маратонки? Едно време такава комбинция беше усмивана.
Виж целия пост
# 718
На мен Сури ми прилича на баща си предимно, но има и малко черти на Кейти.
Марк Уолбърг го взимам у нас да си изпълнява предизвикателствата.
Виж целия пост
# 719
Марк Уолбърг го взимам у нас да си изпълнява предизвикателствата.

Ох, недей... той наскоро беше пуснал списък каква е дневната му рутина - ставане в 2.30 през нощта и си лягал в 19.30 с кокошките... Побъркана работа. Няма време за секс там. Bowtie

https://ichef.bbci.co.uk/news/660/cpsprodpb/15E81/production/_10 … -6adc067ab562.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия