Звездни компромати- 388 част

  • 73 585
  • 738
# 150
Хубава e новата мис. И като ни показват старата за сравнение, много оптимистично .
Виж целия пост
# 151
Старата мис като я видя и все ми става смешно как тръбеше, че имала различна, нестандартна красото и при първа възможност ремонтира носа 😀 или да си беше мълчала или да си отстоява позицията, поне можеше някакво уважение да спечели.
Виж целия пост
# 152
Има достатъчно майки, които не обръщат внимание на здравословното хранене, но истината е, че много от тези деца не са с наднормено тегло. Теглото, особено в предтийнейджърска и и тийнейджърска възраст (и не само), зависи от много фактори и далеч не само от храненето. Независимо дали ни харесва майката, квалификации на детето не са нужни.
Да,магаре беше много грозно.
Приятелката ми от години се храни здравословно,децата й също...обаче едното от лекарства за алергии супер много напълня.
Виж целия пост
# 153
Енджи Касабие
Скрит текст:



Виж целия пост
# 154
Криско е станал блондин.
Да ви кажа,харесва ми,отива му Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Маги Сидерова 🙄😂

https://www.instagram.com/p/BqeXGp3hN8f/?utm_source=ig_share_she … hid=1qct5dlua47if
Виж целия пост
# 156
На Радина Кърджилова снимката е от бебеносещия календар. Познати го правят с благотворителна цел. Мисля, че тази година е с известни личности, които на снимките носят в носилки децата си.
Виж целия пост
# 157
Ау, бившата мис как се е навила на тази снимка?  Mr. Green
Иванчо Иринин е обречен завинаги да ходи с тази ужасна брада, в противен случай може да бъде взет за някое от неутробните деца на Ирина. 
Виж целия пост
# 158
На Радина Кърджилова снимката е от бебеносещия календар. Познати го правят с благотворителна цел. Мисля, че тази година е с известни личности, които на снимките носят в носилки децата си.

Да. И Ралица Паскалева също видях, че се е снимала за календара с Макси.
Виж целия пост
# 159
О, колко хубаво момиче. Браво за новата мис България ❤
След Антония и последния крокозъбел си мислех, че сме обречени на все на такива.
Виж целия пост
# 160
Ох, тая жена не е у ред, всичко се снима и споделя, все едно друга работа си няма. Сакън да не остане съмнение у някой колко е изтънчена и колко й е префинено менюто. Най-вече сиренето с лавандула Joy И все с чашата с просеко в ръката!

Мисля, че чашата с вино е бъзик към бгмамите. То си личи колко демонстративно я е навирила Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Има достатъчно майки, които не обръщат внимание на здравословното хранене, но истината е, че много от тези деца не са с наднормено тегло. Теглото, особено в предтийнейджърска и и тийнейджърска възраст (и не само), зависи от много фактори и далеч не само от храненето. Независимо дали ни харесва майката, квалификации на детето не са нужни.
Да,магаре беше много грозно.
Приятелката ми от години се храни здравословно,децата й също...обаче едното от лекарства за алергии супер много напълня.
Вероятно коментара ми е изтрит, но ме впечатлява лицимерието, което витае тук, когато се коментират децата на определени хора. За децата на фолпевиците Анелия и Лияна се пишат доста по-хард определения, но за тях може изглежда...
http://www.bg-mamma.com/?topic=1007393.465
http://www.bg-mamma.com/?topic=1007393.480
http://www.bg-mamma.com/?topic=1046981.240
http://www.bg-mamma.com/?topic=997660.615
Виж целия пост
# 162
Статия в 24 часа - авторът е сравнил досегашните пет президентски съпруги

Особености на първата дама

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7178681?fbclid=IwAR2tkm … D1xDuTOXCb3jBnNdk
Виж целия пост
# 163
Впечатлява ме лицимерието, което витае тук, когато се коментират децата на определени хора. За децата на фолпевиците Анелия и Лияна се пишат доста по-хард определения, но за тях може изглежда...
http://www.bg-mamma.com/?topic=1007393.465
http://www.bg-mamma.com/?topic=1007393.480
http://www.bg-mamma.com/?topic=1046981.240
http://www.bg-mamma.com/?topic=997660.615
Какво лицемерие? Дадените примери за "деца" сами са се направили на проститутки.
Явно не харсваш Ирина, и други не я харесваме, но детето й няма нищо общо.
Виж целия пост
# 164
Да, само Ирининото дете е по-пълно, щото Ава не е Wink Бъдете обективни. Харпърчето Бекъм и то не е слабичко, леле, как майка като Виктория Бекъм живее с този товар???
Децата, особено подрастващите имат такива периоди и хич не е необичайно качването на килограми, които след пубертета се нормализират.
И дебело да остане момченцето, какво? Няма да се снима в общите снимки, ли??? Да не го показва Ирина, да го крие???
Прекалявате!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия