Звездни компромати- 388 част

  • 73 567
  • 738
# 195
Майка на момче/момчета все ми се струва, че трябва да избягва да изглежда толкова пошло и разголено...
Виж целия пост
# 196
Рени е облечена трагично безвкусно и смешно. Роклята е с абсурдно деколте, и тези ботуши...като на Азис. Ботушите ужасни, роклята ужасна, не се връзват едно с друго. Иначе Рени е хубава, ама защо този гардероб?
Виж целия пост
# 197
И Рени, и Драгана са пълни карикатури.
Виж целия пост
# 198
Е, Рени кога се е обличала по-различно? За участията й винаги е като фолк певица  облечена. 😂 😂
Виж целия пост
# 199
Ох, Рени, Рени... Rolling Eyes

https://www.instagram.com/p/BnMRLo8lCQT/

https://www.instagram.com/p/BnLWDKrFzox/

https://www.instagram.com/p/BnDoElFlMqH/
 
Виж целия пост
# 200


Хахахахаха!!!! Какви са тези разкрачени пози? Какво е това смехотворно танцче, което трябва да мине за секси и изкусително? Шокиращи линкове.
Виж целия пост
# 201
50годишна изтрещяла лелка Joy
Виж целия пост
# 202
Ето и две снимки от снимачната площадка на филм за възрастни: https://www.instagram.com/p/Bk3L16qFBG-/
Едно време се разчиташе на папараци за компроматни снимки, сега собственоръчно си ги разпространяват Joy
Виж целия пост
# 203
Тая Рени е тотал щета🙄
Виж целия пост
# 204
Калин Врачански е евангелист?
И тоз' набожен като Блажко Simple Smile
Виж целия пост
# 205
Мария Илиева при Венета. Добре щеше да изглежда, ако не се стараеше толкова да прилича на изгоряла кифла. Преди ми правеше впечатление на интелигентна жена, но откакто започна да се комплексира от годините си и да се държи инфантилно, развали това впечатление.
Виж целия пост
# 206
Песента и се казва Искам бебе. Ма Рени съвсем разплиска легена.
Лятото я видях с големият и син в столично заведение за хранене. Облечена и незаблезваща се беше, но симпатична.
Виж целия пост
# 207
Калин Врачански е евангелист?
И тоз' набожен като Блажко Simple Smile
И грозен като него.
Виж целия пост
# 208
Уважавам госпожа стихийно бедствие, но не разбирам защо се разнася като панаирджийска мечка от предаване в предаване. Днес в Папараци, явно и в БНТ е била
https://www.instagram.com/p/Bq5co7WHxL0/?utm_source=ig_share_she … shid=fsqy6ycej7nc
Виж целия пост
# 209
Този Калин Врачански с визия на боза по едно време отвсякъде изникваше от ТВ, че и за плейбой беше набеден. Ако евангелистите са причина да е смирен и да не се появява по ТВ, лично ще им благодаря. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия