Звездни компромати- 388 част

  • 73 561
  • 738
# 420

Елен Колева се прави, че музицира. Големи стойки, големи чупки, горкото пияно.

Свири към запис, мисля че такъв номер се нарича ‘‘буфосинхронада‘‘.
Виж целия пост
# 421
Мария е била на 40 когато са го зачевали това дете- Търсила си е донор и си го е намерила.
Евала, че на тия години са и останали здрави яйцеклетки.
Аууу, Сигме, почувствах се баба на тия години. А не е така! Kissing Heart
Хареса ми, че на изписването на бебето на М.И. присъстваше и бащата.
Виж целия пост
# 422
Николета в Занзибар
https://life.dir.bg/zvezdi/nikoleta-na-pochivka-v-zanzibar
Виж целия пост
# 423
Още една актьорска сватба тези дни. Шведската актриса Малин Акерман и Джак Донъли са сключили брак на плажа Тулум в Мексико...
Скрит текст:



За нея е втора сватба, детето от първият й брак е взел активно участие в церемонията.
Скрит текст:

Много е неглиже младоженката Stuck Out Tongue
Скрит текст:
Виж целия пост
# 424
Чудесно ми започна денят - с гащите на булката.  Joy
Надупената Клозета няма да я споменавам.
Виж целия пост
# 425
Мария е била на 40 когато са го зачевали това дете- Търсила си е донор и си го е намерила.
Евала, че на тия години са и останали здрави яйцеклетки.
Аууу, Сигме, почувствах се баба на тия години. А не е така! Kissing Heart
Хареса ми, че на изписването на бебето на М.И. присъстваше и бащата.

Мила ми Мари, пристъстващите в темата винаги са изключение  Heart Eyes
Повече жени на над 40 имат репродуктивни проблеми, защото качеството на Я не е същото като на 20.
Природа, ко да прайш.
Виж целия пост
# 426
Мегън и Хари
https://www.instagram.com/p/Bq-4ASOlnSD/
Виж целия пост
# 427
Еха, бая тумбаче има Мегън, дали все пак няма да са близнаци?
Виж целия пост
# 428
Правят се на шутове за по 150к на калпак, в тая криза и за двамата е ок.
Кой ще им даде 300 000? Аз дочух за 50 000, ама за двамата Grinning
Виж целия пост
# 429
Децата на Теди Бургазлиева
https://www.instagram.com/p/Bq_KFNQhdGR/?utm_source=ig_share_she … hid=1c7ghrr2ev3d2
Виж целия пост
# 430
Доколкото знам 150000 са награда за победителя. Хонорарите са тайна и са различни за всеки от брадърите.
Пу, Златка не е бременна, както подочетох в темата.
Виж целия пост
# 431
И изхаби поне три теста. Човек ще си помисли, че трябва висше образование, за да се справи една жена с това "сложно" нещо.
Виж целия пост
# 432
Е защо ще има награда за победителя, нали им плащат хонорари newsm78 Да им дават по 1 плакет и им стига Mr. Green
Виж целия пост
# 433
На Теди Бургазлиева синчето й е копие направо. Те и двете си приличат на нея, но момченцето съвсем.
Виж целия пост
# 434
По-рано даваха кола на победителя, сега няма награда, доколкото ми е известно. Само хонорар прибират.

Бебчетата на Бургазлиева са много сладки. Heart Eyes

Мегън нали ще е с пролетно бебе. Коремчето й вярно доста голямо вече. Ще е много яко, ако има кралски близнаци. Но в коментарите пишеше, че било много грубо да се предрича евентуална бременност с близнаци на база големината на корема.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия