"София - Ден и Нощ" - 28

  • 57 249
  • 789
# 735
Много ми е тежко, че свършва серияла. Плаче ми се казвам ви. За мен си беше най страхотния бг сериал, въпреки че е нискобюджетен  и с фейк актьори. Днес докато гледах си представях  как след 10  15 години ще разказвам на децата си за него. Ще мерна някое интервю на някой преуспял от актьорите който също с умиление си спомня за сдн... Много ще ми липсва
И на мен много ще ми липсва, всеки един епизод гледах.Но като ми домъчнее-ще го гледам в интернет.Simple Smile

Виж целия пост
# 736
Точно и аз днес това исках да пиша - даваш този сериал години наред, факт е, че има хиляди фенове, факт е, че всички разбрахме вече, че сериала свършва, еми мега непрофесионално е да си мълчат и да не казват примерно "Очаквайте този петък последен епизод на хитовия сериал......" или "Очаквайте последните епизоди до края на месец май......." и т.н.

И аз това щях да напиша. Много съм разочарована.Rage
Виж целия пост
# 737
Аз затова гледам и в 19 часа малко по - стари епизоди. И на мен ми е гадно, свикнах с него...
Виж целия пост
# 738
Дам.  Петък 8 март свършва окончателно.
Виж целия пост
# 739
Ох, много се смея със Стела, като ръси някакви неща..
"много ме дразнят всички, като някакви бабички, и кършат пръсти" Grinning Grinning
Виж целия пост
# 740
Тоя Даньо какво се вживява в ролята на покровител? Сестра му е пълнолетна, той я третира като малолетен престъпник. Айде, по- кротко. Не го харесвам като акрьор, доста преиграва.
Тоя па, Огнян влюбен вече 😏
Мега дразнеща двойка са с тая, облъчената.
Виж целия пост
# 741
Коко направи нещо нормално , вече сериалът се изчерпа.😂
Виж целия пост
# 742
Коки къде намери пари за подаръци и куриери?
Виж целия пост
# 743
Симона:...с тая.мърша, слаботелесната 😂😂😂
Виж целия пост
# 744
Коки къде намери пари за подаръци и куриери?

Най - вероятно и той от Изи кредит Joy
Виж целия пост
# 745
Щом  Коко - любимецът на продуцента напусна. 
Значи свършва наистина в петък окончателно сериала.
Виж целия пост
# 746
Щом  Коко - любимецът на продуцента напусна. 
Значи свършва наистина в петък окончателно сериала.
Не е напуснал :d
Виж целия пост
# 747
Е дадоха го  със Цвети малко - но и с тази сватба на лодката между Стела и Лазар....
по всички личи че това е краят.

В петък може да изпишат:  Изи кредит ви пожелава приятни  спомени със сериала.
Виж целия пост
# 748
Какво толкова му стана на Даню, все едно наистина са се оженили.. пф
Виж целия пост
# 749
Е ся ще хвърчи перушина, като зафучи Даньо 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия