През теза, подлог и катет СЕДМОКЛАСНИКЪТ върви напред

  • 49 589
  • 748
# 630
Ужас!А аз все още се двоумя!
Виж целия пост
# 631
Аз мисля да ходи само в Междучасие, да следя има ли прогрес и през май - във Веди, където ходи на школа.
Виж целия пост
# 632
А някаква идея как ще ги разпределят във Вектор?  На бележката пише само 9ч.
Виж целия пост
# 633
В междучасие ги бяха подредили по азбучен ред и се оказа, че има цяла зала с Александър - квесторката казала при проверката:
"За всички чета веднъж Александър и след това ви проверявам само по фамилия" Joy
Виж целия пост
# 634
 Записах моята за ПИ в Междучасие и Милениум. Спунк, взе ми думите от устата!:smiles:
Виж целия пост
# 635
А някаква идея как ще ги разпределят във Вектор?  На бележката пише само 9ч.

По първа буква на името. На входа пред вътрешното стълбище в Климент има представител на Вектор и насочва децата на кой етаж да си търсят името в списъка. Родители не се допускат.
Виж целия пост
# 636
А някаква идея как ще ги разпределят във Вектор?  На бележката пише само 9ч.

По първа буква на името. На входа пред вътрешното стълбище в Климент има представител на Вектор и насочва децата на кой етаж да си търсят името в списъка. Родители не се допускат.
Т. Е.  Поне 8.40 да са там? 
Виж целия пост
# 637
А някаква идея как ще ги разпределят във Вектор?  На бележката пише само 9ч.

По първа буква на името. На входа пред вътрешното стълбище в Климент има представител на Вектор и насочва децата на кой етаж да си търсят името в списъка. Родители не се допускат.
Т. Е.  Поне 8.40 да са там? 

Хубаво е даже към 8.30. Понякога се е случвало ако повечето деца са дошли, децата да започват по-рано от 9.00 ч. На нас не ни се е случвало да закъсняваме, но се е случвало да започват по-рано. Но спокойно. Успех и най-вече децата да са доволни. Първите пробни са точно напасване към формата. Хубавото е, че в рамките на седмица излиза детайлна статистика и можеш да се позиционираш спрямо другите.
Виж целия пост
# 638
На бланката от Векторче пише, че резулататите ще излязат на 28.01.2019 г. Доколкото разбрах, след това, работите на децата /с подробно оценяване/могат да се вземат от канцеларията.
Виж целия пост
# 639
Къде е по-добре да се запишем на ПИ,моят син ходи в Лого 3 на школа и понеже уроците му там са само Събота и Неделя,та ще се наложи да пропусне някои от тях!Кои препоръчвате?

Нашата учителка по математика препоръчва Регалия, каза, че общо взето каквото изкарат, там това било и на НВО.
И от други места съм чувала положителни отзиви, но нямам по-точна информация.
Виж целия пост
# 640
Аз се колебая дали да я записвам на пробните в Регалия. Струва ми се много да ходи на всичките им 6. Не искам да се побърква от пробни изпити. Може ли да се плаща инцидентно например, ако реши да отиде на някой от изпитите, а не на всички.
Виж целия пост
# 641
Аз се колебая дали да я записвам на пробните в Регалия. Струва ми се много да ходи на всичките им 6. Не искам да се побърква от пробни изпити. Може ли да се плаща инцидентно например, ако реши да отиде на някой от изпитите, а не на всички.
Може,ако има останали свободни места.
И аз съм чела тук във форума,че пробните изпити на Регалия и Бултест като сложност са най-близки до реалните такива.
Струва ми се,че преди време Русалка го беше написала.
Виж целия пост
# 642
Аз мисля да ходи на пробните в школата и, ако има места - в "Регалия", за отработване на формата.

От опита с голямото ми дете - резултатите в "Регалия" бяха близки до оценките на НВО. Само дето след последния ПИ там си вирна малко носа, че е изучил цялата математика и крайния резултат по този предмет беше по-нисък. По БЕЛ беше мааалко по-висок.

Стискайте палци за добро представяне на предстоящите олимпиади, че са ни важни.
Виж целия пост
# 643
И на мен ми се виждат много 6 в Регалия, затова се надявам да останат места и за единично записване. Сега ще си ходи в Междучасие, че първия го изпусна заради болест и после пробва в СМГ. Чудя се и в Милениум дали да не го запиша. Хем искам на няколко места да отиде, хем и аз не искам да прегрее. А да ви попитам за самите курсове - кога са планирани последните занимания. Моят е на седмичен по БЕЛ в Междучасие и последните 2 занятия са на 14 и 16.06. Вижда ми си малко прекалено до последния момент, но предполагам това не подлежи на обсъждане с тях.
Иначе да го похваля, че след 74т. на първия пробен, на класното, което беше по формата на НВО изкара 88т. И историческа 6ца по БЕЛ на класно Simple Smile
Виж целия пост
# 644
...От опита с голямото ми дете - резултатите в "Регалия" бяха близки до оценките на НВО...
Стискайте палци за добро представяне на предстоящите олимпиади, че са ни важни.
И моят опит е такъв.
Освен това изпитите в "Регалия" бяха едни от най-посещаваните и следователно позиционирането на детето беше по-реалистично. Сега вече май не е така, ама карам по инерция. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия