През теза, подлог и катет СЕДМОКЛАСНИКЪТ върви напред

  • 49 589
  • 748
# 615
Сънчо,както ти е по-удобно,може и на месинджър.
Виж целия пост
# 616
Може да платите на място или по банков път.
Виж целия пост
# 617
Момичета, излезе регистрационната форма, за който се интересува, като получих и потвърдителен имейл.

Таксата за пакета от шестте пробни изпита е 120 лв.
Заплащането трябва да стане в срок от 3 работни дни от датата на регистрация  с банков превод, може и с Epay и Easypay.

Има и опция да се доплати за участие при решаване/коментар на задачите от изпита, може и за 2 (20 лева), може и за всички 6 (60 лева).
Успех на децата!
Виж целия пост
# 618
Привет, само да допълня - сега звъннах по телефона, тъй като синът ми посещава само курса по БЕЛ, а искам да го запиша за ПИ по МАТ, а регистр. форма е за пакета по двата предмета:

за деца, които посещават курсове по единия предмет, родителите ще получат отделен имейл относно ПИ по другия предмет.
Виж целия пост
# 619
Здравейте, да попитам
 при положетие, че изпитите за НВО са на 17 и 19 юни, кога ще излязат резуртатите ?
Търсих и не видях никаде да го пише....
Виж целия пост
# 620
В първия пост от темата например има снимка с графика. И там пише - до 27. юни 2019.
Виж целия пост
# 621
Излезли са датите за ПИ в Междучасие за м. февруари:

 
Виж целия пост
# 622
В първия пост от темата например има снимка с графика. И там пише - до 27. юни 2019.
да това го видях, но ми се вижда странно да ги проверят за 7 дни....при положение, че 2018г. НВО беше през май, а резултатие излязоха в началото на юли, доколкото помня
Виж целия пост
# 623
Записах детето на изпитите на Регалия и на български в Междучасие. Математиката ще я пропуснем, защото съвпада с олимпиадата.
Виж целия пост
# 624
Къде е по-добре да се запишем на ПИ,моят син ходи в Лого 3 на школа и понеже уроците му там са само Събота и Неделя,та ще се наложи да пропусне някои от тях!Кои препоръчвате?
Виж целия пост
# 625
В първия пост от темата например има снимка с графика. И там пише - до 27. юни 2019.
да това го видях, но ми се вижда странно да ги проверят за 7 дни....при положение, че 2018г. НВО беше през май, а резултатие излязоха в началото на юли, доколкото помня

В началото на юни излязоха резултатите. В началото на юли излезе класирането по училища.
Виж целия пост
# 626
Къде е по-добре да се запишем на ПИ,моят син ходи в Лого 3 на школа и понеже уроците му там са само Събота и Неделя,та ще се наложи да пропусне някои от тях!Кои препоръчвате?
Междучасие имат сутрешни, обедни, следобедни и делнични часове за ПИ. Не е необходимо да се пропуска урок.
Виж целия пост
# 627
Някоя от варненските майки знае ли в кои часове ще се провеждат пробните изпити във Вектор?
Виж целия пост
# 628
Някоя от варненските майки знае ли в кои часове ще се провеждат пробните изпити във Вектор?


Останал ми е спомен- 9 ч, но ще погледна като се върна у нас, имаме го някъде записано. В у-ще "Климент" ми казаха.Със сигурност- 9ч, току-що попитах.
Виж целия пост
# 629
На толкова ПИ съм я записала, че могат да заменят уроците. Head Band
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия