Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 114 959
  • 642
# 285

Аз не разбрах какво е това "-20%", което седи най-отгоре на брошурата. newsm78 Като реално намалението нито е точно -20%, нито пък е на всичко, а само на определени артикули.
Виж целия пост
# 286

Аз не разбрах какво е това "-20%", което седи най-отгоре на брошурата. newsm78 Като реално намалението нито е точно -20%, нито пък е на всичко, а само на определени артикули.

Кое точно не разбра Simple Smile
Намалението на първите два продукта е повече от 20%, на вторите два е точно 20%. Нататък всеки може да си сметне и да реши дали го устройва. Или съм объркала темата?
Виж целия пост
# 287
Не разбрах какви са условията на промоцията – и все още не разбирам. Simple Smile Никъде не са упоменати.

Но няма смисъл да разводнявам темата. Ще се обадя на BZ и ще проверя това, което ме интересува. Peace
Виж целия пост
# 288
H&M - намалените неща доста пообрани, все едно е края на намалението; останало само стари модели и малки номера.
Zara - много намален парцаляк, с незначетилно намаление.
TerraNova - никакво намаление, стоят цените от преди 2 седмици, само на витрините едно голямо до -70%.
Виж целия пост
# 289
H&M - намалените неща доста пообрани, все едно е края на намалението; останало само стари модели и малки номера.
Zara - много намален парцаляк, с незначетилно намаление.
TerraNova - никакво намаление, стоят цените от преди 2 седмици, само на витрините едно голямо до -70%.

И аз това си мисля гледайки намаленията, съвсем ни взеха за шаранчета.
Виж целия пост
# 290
Мда, още преди намалението търсих една рокля в Зара, но я бяха прибрали в склада, защото тя не била от зимната, я лятната колекция. Плетена рокля с поло яка, била лятна колекция 2019 и нямало да я намалят. Гледам шубите и те са от лятната им колекция.
Виж целия пост
# 291
Да, явно Joy
Аз пък, понеже си търся чанта, в H&M са намалени точно 3(ТРИ)!!! чанти. И то какви.


Те мислят за нас, ако имахме по-голям избор имаше да се чууууудим коя да вземем.
Виж целия пост
# 292
Здравейте, в Сефора/Дъглас очаква ли се да има -20% намаление на парфюми скоро, че изпуснах последното? Как е било минали години?
Виж целия пост
# 293
H&M - намалени са предимно якета и палтенца, от другото - съвсем малко и доста пообрано /МОЛ Сердика/. Другите неща са си на нормалните цени /отидох за дънки Wink/.
Виж целия пост
# 294
Ами рано е за големи намаления, към 3-тата седмица на януари са сделките
но нормално, в Испания и Италия официално започват на 5-6 януари зимните
Виж целия пост
# 295
Да, явно Joy
Аз пък, понеже си търся чанта, в H&M са намалени точно 3(ТРИ)!!! чанти. И то какви.


Те мислят за нас, ако имахме по-голям избор имаше да се чууууудим коя да вземем.

В Бершка и Страдивариус има намалени чантички 👜
Виж целия пост
# 296
Ами рано е за големи намаления, към 3-тата седмица на януари са сделките
но нормално, в Испания и Италия официално започват на 5-6 януари зимните

Да, но специално дрехите на Зара, които не са намалени сега, вероятно няма и да бъдат или поне не всички. Едни чехли от пролетта ги гледам, чак сега ги намалиха от 80 на 60лв... тъкмо за следващото лято, може и да им дойде реда.
И пуловери ще си пазарим Юни месец.
Виж целия пост
# 297
В Ню Йоркър дали има по-осезаеми намаления? Якета ме интересуват.
Виж целия пост
# 298
От НМ много хубави панталони /клин по 17лв получих, сега чакам пуловер от детската секция.
Виж целия пост
# 299
Онлайн Mango - има намаления до 50 процента, има опция с наложен платеж и над 150 лева безплатна доставка, 15 лева стандартна доставка под 150 лева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия