Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 114 959
  • 642
# 300
След празниците май ще е по на сметка...
Виж целия пост
# 301
 В Сефора в дъ Мол извадиха вчера сергиите с намаленията. Peace
Видях червилата им намалени от 20 и нещо на 4,5-5,50лв.
Имаше на входа намаление на парфюми, определени брандове. Не ме питайте, кои обаче.  Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Ех, жалко, че са намалени само избрани брандове. Миналата година преди празниците имаше намаления на всички парфюми в Сефора с -20 или -25%, не си спомням с точност.
Виж целия пост
# 303
Здравейте, в H&M кога могат да се очакват по-големи намаления? Дебна едно детско яке, което все още си е на редовна цена.
Виж целия пост
# 304
След около месец, но ако дебнеш нещо конкретно, може да се изчерпи и на по-висока цена.
Виж целия пост
# 305
Има ли намаления в Инглиш хоум ?
Търся малки пухкави килимчета тип агнешка козинка .
Виж целия пост
# 306
Има ли намаления в Инглиш хоум ?
Търся малки пухкави килимчета тип агнешка козинка .

Да има.Влез и в сайта има до 70 % неща
Виж целия пост
# 307
В инглиш хоум винаги има намаление... Дори не съм виждала магазина да няма голям надпис на витрините -50/70
Виж целия пост
# 308
В инглиш хоум винаги има намаление... Дори не съм виждала магазина да няма голям надпис на витрините -50/70

И аз това съм забелязала. Цените им са прекалено надути и винаги има намаления.
Виж целия пост
# 309
Днес бях там, всичко им е на 70% намалено, но е доста обрано.
Виж целия пост
# 310
Някъде дали има намаление на светещите чаршафи на ТАС?
Някой? Нещо?
Виж целия пост
# 311
Благодаря ,
За съжаление нямаше от косматите килимчета и взех други .
Ако сте виждали някъде подобни / агнешки козинки /  , може ли да споделите .

П.п
Ама то по моловете лудница , все едно без пари , така купуват хората . 🤪🤪🤪🤪
И с това паркиране и липса на места , си е ОЛеле - Мале.

Направо съжалих мъжете , които чакаха половинките пред пробните . 🤪🤪🤪🤪

Виж целия пост
# 312
Благодаря ,
За съжаление нямаше от косматите килимчета и взех други .
Ако сте виждали някъде подобни / агнешки козинки /  , може ли да споделите .

П.п
Ама то по моловете лудница , все едно без пари , така купуват хората . 🤪🤪🤪🤪
И с това паркиране и липса на места , си е ОЛеле - Мале.

Направо съжалих мъжете , които чакаха половинките пред пробните . 🤪🤪🤪🤪



В Юск имаше нещо подобно на кожи.
Виж целия пост
# 313
Юск-овите са по-симпатични!
Често казано винаги съм се чудила на цените на Инглиш хоум, който си е пар ексаланс Търкиш...
Виж целия пост
# 314
Някъде има ли добро намаление на слънчеви очила?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия