Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 58 054
  • 242
# 195
„Топлофикация София” ЕАД уведомява своите клиенти, че за изместване на магистрален топлопровод поради изпълнение на обект по възлагане на „Метрополитен” ЕАД: „Проектиране и строителство на участък от Трета метролиния от ул. „Шипка” през квартал „Слатина” до бул. „Цариградско шосе” с 6 метростанции по обособени позиции” ще бъде прекъснато топлоподаването за следните адреси и периоди:

12.08.2024 г. до 14.08.2024 г.

Сградите в карето между ул. „Елисавета Багряна“, ул. „Гео Милев“, ул. „Благородна“, ул. „Л.В. Бетховен“, ул. „Едисон“, ул. „Кочани“, ул. „Христо Максимов“, ул. „Виница“, бул. „Ситняково“, бул. „Цариградско шосе“, ул. „Ал. Жендов“.
19.08.2024 г. до 21.08.2024 г.
бул. „Ситняково” № 79, вх. А-Д;
ул. „Голаш” №№ 2 /бл. 1/, 3, 6 /бл. 2/, 7, 9;
ул. „Кочани” №№ 3, 7;
ул. „Виница” №№ 2, 4, 6 /бл. 204/, 5-7, 9-11;
ул. „Гео Милев” № 1 /бл. 3/;
Посолство на Румъния и 31 СУЧЕМ „Иван Вазов”.
Виж целия пост
# 196
Здравейте дами, има ли някоя от Вас по-актуална информация за добър личен лекар, трябва ми спешно за децата, но не задължително педиатър те са на 16 и18 г. да е внимателен, да си вдига тел., да дава бележки и направления, че нашия почина внезапно. живея до била ако може в района 22 дкц, софия мед или наблизо.
Виж целия пост
# 197
Момичета, добър ден! Имам въпрос, какво мислите за ул. Слатинска река между Ропотамо и Спутник. Дали има малцинства? Дали е спокоен района в тази част?
Виж целия пост
# 198
Какво трябва да значи "дали има малцинства"?
Виж целия пост
# 199
Роми
Виж целия пост
# 200
Момичета, добър ден! Имам въпрос, какво мислите за ул. Слатинска река между Ропотамо и Спутник. Дали има малцинства? Дали е спокоен района в тази част?
Не препоръчвам целия район около Слатинска река, имам апартамент там, но само поради стечение на обстоятелствата живея там. Ако имам възможност, ще сменя квартала веднага.
Виж целия пост
# 201
Само съм минавала от там. Правеше ми впечатление на спокойно, зелено място. С много паркоместа.
Какво не е наред?
Чисто любопитство.
Hug
Виж целия пост
# 202
Само съм минавала от там. Правеше ми впечатление на спокойно, зелено място. С много паркоместа.
Какво не е наред?
Чисто любопитство.
Hug
Целият народ от махалата Христо Ботев мигрира около Слатинска река, особено след 18ч, паркоместа след 18ч няма никъде, има зелени площи, но са мръсни, защото населението на квартала си разхожда кучетата и не чисти след тях. Като цяло не препоръчвам, но ако имате наследствено жилище или добра оферта, си преценете.
Виж целия пост
# 203
Благодаря за информация!
Виж целия пост
# 204
Здравейте, вчера чух по новините за някакъв тип, бродещ около мол Сердика, дали са го заловили? Всеки ден пътувам наблизо и това доста ме притесни. Една жена била изнасилена, направо кошмар...
Виж целия пост
# 205
Не са го заловили.
Виж целия пост
# 206
Изнасилена жена? 😡😡 Къде може да се прочете повече, не съм чула за подобен случай?
Виж целия пост
# 207
Изнасилена жена? 😡😡 Къде може да се прочете повече, не съм чула за подобен случай?

бррррр, три месеца! и нищо.


https://blitz.bg/obshtestvo/samo-v-blits-brutalen-iznasilvach-vr … _news1048229.html

https://clubz.bg/155556

и снимка имало, но не била истинска. Triumph

https://www.reddit.com/r/Sofia/comments/1gi498h/%D0%B8%D0%B7%D0% … 0%BC%D0%BE%D0%BB/
Виж целия пост
# 208
Дано го хванат този изрод..
Виж целия пост
# 209
Като гледам как са се засилили....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия