Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 58 054
  • 242
# 210
Заловени са двама.
И двамата психично болни.
Колко бързо. И колко удобно.

https://boulevardbulgaria.bg/articles/dvama-ot-napadatelite-v-ob … nali-ot-grazhdani
Виж целия пост
# 211
Тези са си за Оборище. Ние сме Слатина, друг е нашия “герой”. Пълно е с луди хора по улиците. Днес на Граф Игнатиев двама независими един от друг субекта псуваха и викаха по някакви невидими врагове.
Виж целия пост
# 212
аз пък веднага го свързах с улицата, не с района.
Sad значи нашите са си на свобода?
с този от снимката пак ли нищо?
Виж целия пост
# 213
Здравейте, имам въпрос относно личните лекари на децата ви. Предстои ми раждане и търся личен лекар-педиатър в района, който да прима нови бебчета.
Виж целия пост
# 214
Вера Сотирова е педиатър, но не знам дали приема пациенти.
При нея винаги е имало.много бебета и малки деца.
Виж целия пост
# 215
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър логопед в района за детенце на 2 години.
Виж целия пост
# 216
Логопед Любка Балевска, с кабинет до пощата в ж.к.Слатина, но на 2 години мисля, че е рано да се води дете на логопед. Ние започнахме след навършване на 4 години.
Виж целия пост
# 217
Здравейте, може ли да дадете отзиви за двете градини- 65-та “Слънчево Детство” и 154-та “Детска мечта”. Благодаря.
Виж целия пост
# 218
От Топлофикация изпращат вест :

https://toplo.bg/acc_12_02_2025
Виж целия пост
# 219
Къде в Редута има парно?
Любопитна съм просто.
Виж целия пост
# 220
Градините и училищата със сигурност.
Виж целия пост
# 221
БОДК май са с парно. И някои от новите коопеарции по “Велчо Атанасов”.
Виж целия пост
# 222
Да не би да е нещо локално? По "Велчо Атанасов" няма тръбопровод на Топлофикация.
Виж целия пост
# 223
Здравейте, коя от двете градини бихте препоръчали: 65-та или 154-та. Благодаря!
Виж целия пост
# 224
Здравейте.

Може ли да препоръчате жена за чистене за апартамент?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия