Лидл 122 - Декември

  • 132 336
  • 1 897
# 1 725
Леле, момичета, снимки няма ли на тези продукти. Smiley Иначе съм фен на геометрията, но в момента съм на греяно вино... Relaxed
яка;
за врат и за гръб;
за врат с ръкавници

Сега виждам, че тази с ръкавниците прави и масаж.
Виж целия пост
# 1 726
Можеш да върнеш машинката за подстригване в който и да е филиал на лидл в страната, стига да пазиш касовата бележка.
Виж целия пост
# 1 727
Леле, момичета, снимки няма ли на тези продукти. Smiley Иначе съм фен на геометрията, но в момента съм на греяно вино... Relaxed
яка;
за врат и за гръб;
за врат с ръкавници
Сега виждам, че тази с ръкавниците прави и масаж.
То и на другата пише за масаж.
Виж целия пост
# 1 728
Благодаря teta75,не бях сигурна дали ще ми дадат парите като е платено с карта, защото в някои магазини връщат пари по картата.Касовата бележка е в мен.
Виж целия пост
# 1 729
Днес видях рулата за вакуумната машинка и се сетих, че някой тук ги търсеше ама ще му е далечко да отскочи да си купи 😀.
аз ги търсех Grin
Град?
Мадрид, Испания.
Виж целия пост
# 1 730
Днес ходих до магазина, но взех само храна, нищо интересно.
От декорациите за прозорец имаше намалени по 8 лв (в приличен, пакетиран вид), обаче вече взех много коледна украса от разпродажба в Метро и не ми се искаше да се затрупвам.

Новата каничка за чай като че ли е по-хубава от моята - по-компактен размер (като за един човек - 2-3 чаши), а и металната цедка сигурно е по-трайна.
Виж целия пост
# 1 731
Днес видях рулата за вакуумната машинка и се сетих, че някой тук ги търсеше ама ще му е далечко да отскочи да си купи 😀.
аз ги търсех Grin
Град?
Мадрид, Испания.
В Пловдив (Тракия) също имаше вчера.
Виж целия пост
# 1 732
Яйцеварки имаше днес в Лидл на Раковска, поне 5-6 броя.
Виж целия пост
# 1 733
Преди малко имаше доста яйцеварки в магазина в Ринг мол.
Виж целия пост
# 1 734
В Сливен -2 бр. яйцеварки,3 бр. пликове за вакуумиране.
Виж целия пост
# 1 735
При нас вчера следобед когато купих яйцеварката имаше поне 20 бр. в предвид никаквия интерес едва ли са свършили. От доста време не бях попадала на уреди в Лидл в такова перфектно състояние опаковките не бяха смачкани, фабрично запечатани а вътре всичко на място с уплътнения и запечатани найлони. Явно яйцеварките не са трета ръка допаднала до нас Simple Smile
Да допълня от известно време се каня да споделя не съм доволна от новите балсами за коса  на Cien .Пробвах и розовия и сивия и червения и все едно не съм слагала балсам. От предишните бях доволна, но ще търся алтернатива явно.
Виж целия пост
# 1 736

Някой пробвал ли е тази майонеза? Трябва ми за руска салата.
Виж целия пост
# 1 737
Не е лоша (на вкус де, съдържанието не го гледам умишлено) Simple Smile И на мен ми е в списъка за утре Wink
Виж целия пост
# 1 738
Панайоту, и ние така останахме разочаровани от коледните парички, мислех, че са шоколадови, а те са някакви лепящи се по зъбите.
Но много ни харесаха на Фаворина бисквитите с филирани бадеми, много хубави, да предупредя, че пише на тях палмова мазнина, за който я избягва. Мъжът ми не чете етикети и ги е взел, но наистина са вкусни.
Шоколадовият чипс също е супер, ама доста скъпичък, а бързо се хапва. Simple Smile))))
Все забравям да му кажа да ми вземе сухия шампоан да го пробвам и ще напиша отзиви, някой взе ли го вече?
Виж целия пост
# 1 739
Здравейте. Да сте виждали някъде в София останали от детските дървени кухни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия