









....Башачка добре си го облича



надявам се и за напред!!





Чак веждите са му променили - по-стръмна е извивката.
/
, в менемена му е силата





благодаря за озета:hibiscus:




лично аз много се радвам , че си сред нас .Само ,ако обичаш да ни кажеш как да се объщаме към теб -по- кратко.
за превода на текста на тази песен -изпове
,Така много пасва на душевното състояние на Керем, а аз го харесвам много , след Киво разбира се .
!
!
!
!
!
!
!






благодаря!
Не само това - Бохемска рапсодия е обявена за песен номер едно на всички времена във Великобритания. Дори и децата я знаят 
Айре
тоя и Зейно ли ще хване ? А тя къде ходи, като има гривна на крака 


Светле
Менемен е нещо като нашия миш маш , нали ?







о, и тук имаме сходен вкус, супер! На мен Фреди ми беше единствения любимец , преди да зърна Къванч 
Децата са много доволни, но и доста се измориха, все пак са само 3 годишни
Но, се държаха перфектно, много слушаха.А на Алеко колко много сняг имаше, супер беше
Препоръчани теми