PANDORA - Тема 2

  • 68 794
  • 725
# 660
И аз си харесах няколко неща от новата колекция, ама вчера четох лоши отзиви за новата гривна, по-скоро за закопчалката й (пеперудката), че се откопчавала с 2 пръста, че се отваряла без натиск и т.н. Нещо напоследък бълват много нови неща, които с времето се оказват некачествени.

Аз имам един талисман, който се счупи на 2, в гаранция е, но отказват да ми я признаят. Не знам, май ще се разправяме с тях. Мисля да пиша до КЗП.
Виж целия пост
# 661
Аз също четох лоши ревюта за една от новите гривни, тази която е с множеството верижки, наподобяваща Reflexion гривните. Пишеха, че след ден-два носене, имало откачили се верижки Sad
Разочароващо.

За тази гривна става дума

Виж целия пост
# 662
Много е красива. Heart EyesТочно мой тип,но покрай лошите отзиви не бих рискувала.Жалко.
Камъче кой е талисмана счупен на две?Не мога да си го представя.
Виж целия пост
# 663
Вече започнаха да пускат новите гривни от колекцията да се препродават, значи това ми говори точно за проблеми с тях, едва ли за няма и седмица две да им омръзнат на толкова хора.
Чужбина имам предвид извън България, никой не може да каже още къде и какви промоции. И да има е Бг, то никога не хваща последните колекции, така че все тая за тези, които се надяват за нещо от градинската. Аз разгледах колекцията на живо, Еми не съм въодушевена за нищо дотам, че да купя. Гривните са интересни, Роуз голд са хубави, но нещо ме спира, също така и цените са стабилни н тази колекция.
Виж целия пост
# 664
Момичета, закупих 2 талисманчета от сайта на Силвър Корт. Относно гаранцията, как се процедира? Изпраща се обратно към онлайн магазина, ако има проблем или...?
Виж целия пост
# 665
Счупеният ми талисман е от Силвър корт, направо на щанда на Пандора го занесох, казах от къде е, бая се мотаха, чесаха, звъняха, ама в крайна сметка го взеха. Не би трябвало от Пандора да ти направят проблем, Силвър корт са техни представители.
Виж целия пост
# 666
Счупеният ми талисман е от Силвър корт, направо на щанда на Пандора го занесох, казах от къде е, бая се мотаха, чесаха, звъняха, ама в крайна сметка го взеха. Не би трябвало от Пандора да ти направят проблем, Силвър корт са техни представители.

И аз това си помислих, дали може при евентуален проблем да направя рекламация в магазин на Пандора....благодаря за информацията! 😊
Виж целия пост
# 667
Здравейте! Подариха ми гривна Pandora, но след няколко месеца пожълтя, сякаш покритието и падна. Възможно ли е да не е оригинална въпреки че има печат Ale?

Виж целия пост
# 668
Да, възможно е. Вече и китайците правят печати. Накрая се оказва, че дори и не са сребърни. Сертификат нямаш ли?
Виж целия пост
# 669
Да, възможно е. Вече и китайците правят печати. Накрая се оказва, че дори и не са сребърни. Сертификат нямаш ли?

Не, мисля че нямам. Единствено една брошура с опътване как да се съхранява и кърпичка за почистване...
Виж целия пост
# 670
Снимай печатите ако искаш, за да ги сравним с моите.
Виж целия пост
# 671
Снимай печатите ако искаш, за да ги сравним с моите.

Само този е ако се вижда въобще. Пробвах да я почистя, но резултат нямаше.

Виж целия пост
# 672
Гривната всъщност май не е като моята. Печатите са съвсем различни, според мен е менте 🙁
Виж целия пост
# 673
Свети, подарили са ти менте. Съжалявам. Според мен е невъзможно оригинална гривна да ръждяса така.
Виж целия пост
# 674
Явно, да. Благодаря ви много!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия