Частни училища - информативна тема 23

  • 69 589
  • 781
# 435
Според мен сега ще си проличи, какво училище е Питагор. При този огромен наплив или ще си покажат рогата или наистина, ще се утвърдят като топ място за обучение.
Не знам как можем да съдим за това какво е едно училище според организацията на един изпит.
С всяка изминала година интересът към Питагор и ПЧМГ расте. Това за мен е показателно.
На СМГ изпитът за прием след 4-ти клас/ОМТ/ миналата година, който не се проведе в сградата на гимназията/не помня името на другото училище/, беше под всякаква критика. Това какво говори за СМГ? Добро или лошо училище е?
Виж целия пост
# 436
Първо ще си проличи дали и каква организация имат. Второ ще си проличи после как ще се развиват. Последното нещо, което си мисля, че ще си останат все така. Всяко едно училище има идея да се разраства, номера е как.
Виж целия пост
# 437
Първо ще си проличи дали и каква организация имат. Второ ще си проличи после как ще се развиват. Последното нещо, което си мисля, че ще си останат все така. Всяко едно училище има идея да се разраства, номера е как.
Питагор няма да се разраства. Това е едно от нещата които ни привлече в училището преди години.
Детето беше в ЧДГ където от 15 деца в група в 4 група се озовахме 30 деца. След това от един първи клас станаха два, после 3. Тази година дочух че са 4 ри. Наплив има във всички ЧУ, но учители няма. И това разрастване е безумно.
Та Питагор могат и 10 паралелки да направят. Дочух че допуснатите са 150 деца. Но ще си останат с 2. А недоволни винаги ще има.
Виж целия пост
# 438
Първо ще си проличи дали и каква организация имат. Второ ще си проличи после как ще се развиват. Последното нещо, което си мисля, че ще си останат все така. Всяко едно училище има идея да се разраства, номера е как.
Питагор няма да се разраства. Това е едно от нещата които ни привлече в училището преди години.
Детето беше в ЧДГ където от 15 деца в група в 4 група се озовахме 30 деца. След това от един първи клас станаха два, после 3. Тази година дочух че са 4 ри. Наплив има във всички ЧУ, но учители няма. И това разрастване е безумно.
Та Питагор могат и 10 паралелки да направят. Дочух че допуснатите са 150 деца. Но ще си останат с 2. А недоволни винаги ще има.
Виж целия пост
# 439
150 са допуснати за втори кръг или общо са били 150 явилите се.Моето дете беше на изпит там и ги броих 143 децата на изпит поне за първи кръг
Виж целия пост
# 440
150 са допуснати за втори кръг или общо са били 150 явилите се.Моето дете беше на изпит там и ги броих 143 децата на изпит поне за първи кръг
Подозирам че са 150 деца общо за ПУК и първи клас,  които ще минат през срещи в училището.
Виж целия пост
# 441
Мнооогоо са,явно затова се получава това с пробен ден на някои деца за 2 часа и на някои които ще са цял ден.А знаете ли колко ще приемат за 1ви клас общо ?Аз нещо вече се обърках с това колко ще са.
Виж целия пост
# 442
Мнооогоо са,явно затова се получава това с пробен ден на някои деца за 2 часа и на някои които ще са цял ден.А знаете ли колко ще приемат за 1ви клас общо ?Аз нещо вече се обърках с това колко ще са.
18 деца
Виж целия пост
# 443
Ясно ,благодаря.Правилно съм разбрала.Ще си бъде сериозна пресявката.Дано си заслужава
Виж целия пост
# 444
Почти по едно и също време сме, още повече се обърквам...
Няма определена зависимост значи или аз не мога да я схвана.
Виж целия пост
# 445
Почти по едно и също време сме, още повече се обърквам...
Няма определена зависимост значи или аз не мога да я схвана.
Каква зависимост търсиш?
Виж целия пост
# 446
Hope, ти имаше ли дете в Питагор, че не момня вече или са ти други наблюденията за ПЧМГ?
Виж целия пост
# 447
Втори етап или присъствен ден;
Събеседване за 2 часа или друго;
Дали е свързано с резултатите от първия изпит...
Такава някаква зависимост
Виж целия пост
# 448
Имайте търпение, трудно ще намерите такава зависимост. Имайте си наум друг вариант и ако приемат детето ще решите. Иначе има риск да изтрещите.
Виж целия пост
# 449
Споко де, вярвам на Хоуп, защото има поглед и ако казва 150 деца, значи са около това. Миналата  година със сигурност бяха повече само за ПУК, мисля, че поне 250 и нагоре. Така че за никаква истерия не може да става въпрос, ако има такава, тя е сред родителите. И да, училището няма да се разраства, Хоуп е права и за това. Минете си процедурата, както ви я искат, те са си в правото да си правят приемния изпит както намерят за добре, и си изчакайте резултатите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия