Новата година носи трепет и копнеж, с радост чакаме ФЕВРУАРСКИЯ бебевалеж 2019

  • 44 373
  • 739
# 630
Честито, Мони. Да ти е жив и здрав юнака. На теб бързо възстановяване. А пък аз колкото повече наближава датата, толкова повече ме обзема предродилна треска. Може би защото знам какво ме чака.
Виж целия пост
# 631
Леле момичета, мислех че предните дни имаше недоспиване... По 2-3часа на денонощие, ама снощи малката се сцепи да реве( бунтува се на тричасовия режим в болницата Simple Smile ) и спах цели 50 Мин-седнала .. днес може би ще припадна, но надеждата, че ще ни изпишат ме крепи( въпреки че не съм вярвала, че ще го кажа, тук ми допадна много, ще остана със страхотни спомени и ми е даже леко мъчно Blush сигурно съм полудяла Simple Smile
Виж целия пост
# 632
Леле момичета, мислех че предните дни имаше недоспиване... По 2-3часа на денонощие, ама снощи малката се сцепи да реве( бунтува се на тричасовия режим в болницата Simple Smile ) и спах цели 50 Мин-седнала .. днес може би ще припадна, но надеждата, че ще ни изпишат ме крепи( въпреки че не съм вярвала, че ще го кажа, тук ми допадна много, ще остана със страхотни спомени и ми е даже леко мъчно Blush сигурно съм полудяла Simple Smile

А ти в коя болница си всъщност? И аз започвам да си мисля, че ще се чувствам по-спокойна в болницата под окото на специалистите, отколкото първите дни вкъщи. Grinning
Виж целия пост
# 633
Майчин дом Варна Simple Smile
Виж целия пост
# 634
-Karina-, и моя много рева последната вечер в болницата. Аз много исках да ме изпишат, но също леко ми липсва болницата.
Виж целия пост
# 635
Тъкмо чакаме да ни облекат и тръгваме, да тук срещнах страхотни хора(персонала), отношение и помощ във всеки един момент, не мога да повярвам че в България още се среща това Simple Smile та това ще ми липсва, че мога да разчитам във всеки миг на някого и да знам че ще ми обърнат внимание и ще дадат съвет Simple Smile
Виж целия пост
# 636
Леле момичета, мислех че предните дни имаше недоспиване... По 2-3часа на денонощие, ама снощи малката се сцепи да реве( бунтува се на тричасовия режим в болницата Simple Smile ) и спах цели 50 Мин-седнала .. днес може би ще припадна, но надеждата, че ще ни изпишат ме крепи( въпреки че не съм вярвала, че ще го кажа, тук ми допадна много, ще остана със страхотни спомени и ми е даже леко мъчно Blush сигурно съм полудяла Simple Smile
Вечер не взимат ли бебетата, за да може да спите? Или ти не искаше да го даваш?
Виж целия пост
# 637
Не постоянно са с нас, вече сме вкъщи, ужас е ...в болницата си беше супер , тука нерви викане, ...хиляди задачи и хиляди въпроси... Та в тоя ред на думи: колко време изцедена коластра/ кърма може да седи да кажем в хладна стая? Час ? Два?
Виж целия пост
# 638
Не постоянно са с нас, вече сме вкъщи, ужас е ...в болницата си беше супер , тука нерви викане, ...хиляди задачи и хиляди въпроси... Та в тоя ред на думи: колко време изцедена коластра/ кърма може да седи да кажем в хладна стая? Час ? Два?
Ще се успокоят нещата като влезете в ритъм Simple Smile

Виж целия пост
# 639
Много странно. Отношението в болницата след първото ми раждане също беше много добро, нямам от какво да се оплача, въпреки това толкова ми се прибираше вкъщи, всеки ден рев. Като се прибрах, всичко си дойде на мястото, беше ми много спокойно и приятно вкъщи вече с новия член на семейството.
Виж целия пост
# 640
Кари, сами ли живеете? Не се оставяйте нервите да ви победят, радвайте се на бебчо, скоро всичко ще се нареди!
Виж целия пост
# 641
Аз понеже съм твърдо решена, че спирам с бебетата, сега ми липсва и корема, и болницата и всичко, родих много леко и даже самото чувство ми липсва...
Виж целия пост
# 642
И аз нямах търпение да се приберем. Втория път даже си изпросих един ден по-рано да ни пуснат, бях на върха на щастието. Не ми харесва да седя в болница, ако ще да е златна.
Виж целия пост
# 643
Да се отчета.Днес,в 10.21 часа с планово секцио се роди нашата принцеса Дара -2960 грама,47 сантиметра.Аз съм добре,чакам да ми докарат бебка,да я видя за малко.
Виж целия пост
# 644
Честити бебчета ! Живи и здрави да са за последната седмица заваляха направо 🥰🥰🥰. Аз си чакам прегледа на 1ви да решаваме дали ще е по рано секциото от предвиденото инъче си имам и контракции от време на време .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия