Малка точица си имам вече, през АВГУСТ ще е мъничко човече!

  • 26 463
  • 736
# 225
Шантал, съжалявам за загубава! Стискам палци следващия път всичко да е наред!
Виж целия пост
# 226
Шантал, искрено съжалявам.
Виж целия пост
# 227
всичко е наред! аз още снощи вътрешно бях сигурна, че това се случва... не съм се отчаяла, защото първата ми точица тича с бясна скорост наоколо Simple Smile така е трябвало да се случи. благодаря ви за подкрепата и пожелавам страхотни бебенца Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Цитат на: shantall link=topic=1083173.msg37962158#msg37962р158 date=1546184978
всичко е наред! аз още снощи вътрешно бях сигурна, че това се случва... не съм се отчаяла, защото първата ми точица тича с бясна скорост наоколо Simple Smile така е трябвало да се случи. благодаря ви за подкрепата и пожелавам страхотни бебенца Simple Smile
Съжалявам! Ти си силна! Прекарай страхотна нова година със семейството! Heart
Виж целия пост
# 229
Шантал, много, много съжалявам Confused искрено ти пожелавам  съвсем скоро да видиш 2 чертички и догодина по това време още една точица да  оглася домът ви Heart
Виж целия пост
# 230
Шантал Hug Hug Hug съжалявам за случилото се ...
Виж целия пост
# 231
Шантал, не забравяй, че колелото се върти, така е в живота. След лошото идва добро, след зимата идва пролетта, след бурята виждаме слънчеви лъчи! Simple Smile
Виж целия пост
# 232
Шантал, аз се радвам, че събра сили и отиде, сега поне знаеш истината, а няма да предполагаш цял живот. От сърце ти пожелавам в най-скоро време с твоят партньор да ви се случат нещата! Щом веднъж е тръгнало, ще стане Simple Smile Heart
Виж целия пост
# 233
Момичета, извинявам се, ако прозвучи тъпо въпросът ми, но на 27.12 бях на вторичен преглед, за да чуем сърчицето на бебешока.Моите очаквания бяха, че ако всичко е наред ще ме включи в ЖК, но док. ми каза, да отида след 1 месец пак, когато ще започне и следенето на бременността. Това ли е редът, защото по мои спомени от първата ми бременност ме включиха в ЖК веднага след като чухме сърчицето.!?  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 234
Здравей! Моят гинеколог видя сърцето мисля на 18.12 и ще ме гледа отново на 11.01, горе долу около месец по - късно. Аз мисля да се запиша на ЖК и по здравна каса слез 12тата седмица, защото той не работи с касата. След като ме наплашиха доста за това, какво би могло да стане до третия месец съм решила да изчакам до тогава, че не ми се иска да си контактувам и с някой непознат доктор
Виж целия пост
# 235
Вчера се чухме с моят доктор, попитах го кога да отида за да ме регистрира, да ми пусне първи изследвания, и аз една такава нахъсана, и той ми каза да отида на 15 януари, и аз се питам не е ли късно. Но утре пак ще се чуем с надежда по раничко да ме вземе, че нямам търпение да отида за да чуя бебчето!

Момичета къде мислите да правите бхс и фетална морфология?
Виж целия пост
# 236
Женска консултация по здравна каса  е след 12 г.с.  По рано не записват. На преглед можеш да ходиш на частно. Аз с предишната си бременност ходих на ЖК средата на месеца,а на частно в края- така си виждах и чувах бебока през две седмици. Мисля и сега да направя така. На ЖК ще се запиша след  първата фетална морфология - някъде средата на февруари. До тогава ще ходя на частно. 
Виж целия пост
# 237
Момичета къде мислите да правите бхс и фетална морфология?

С първата ми бременност бхс в Майчин дом и сега мисля там, за феталната тъй като още се колебая къде да се следя незнам... първият ми преглед беше в МЦ Мидкрос , но мненията за д-р Праматаров са леко плашещи и сега съм объркана къде да ходя. Ще следя за мнинията ви.
Виж целия пост
# 238
Местата където ще получите наистина квалифициран преглед ФМ в София са:
Фемина, Св. Петка, Марковс, Щерев,Надежда, частния кабинет на доц. Снежина Томова.
Виж целия пост
# 239
Местата където ще получите наистина квалифициран преглед ФМ в София са:
Фемина, Св. Петка, Марковс, Щерев,Надежда, частния кабинет на доц. Снежина Томова.
Благодаря за информацията 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия