Кралски работи и клюки - януари 2019

  • 112 900
  • 1 354
# 1 305
Шапкоиден аксесоар. Ето го и тук, от 2014г.
Виж целия пост
# 1 306
Шапкоиден аксесоар. Ето го и тук, от 2014г.

Прилича ми на  Аlways,плясната на главата й.

На всички Пепеляшки ми харесват младите снимки,без изключение.Излъчват свежа,весела енергия.После...като всички.Кой остарял по-красиво заради ген,на кой пластичният хирург си оставил ръцете на лицето му,но вече имитират(имитираме)свежест и ентусиазъм....
Виж целия пост
# 1 307
Максима, Ангела Меркел и принц Уилям официално



... жал ми стана за чантата, така захвърлена на пода....
Пфуууу оставянето на чантите на пода ми е едно от най-противните неща 😶

Шалът на Мери от първа снимка, втори ред веднага го взимам ❤
Виж целия пост
# 1 308
Ето ви още един Пепеляшко - бившият холандски футболист и модел Денис Вербаас, понастоящем Денис Мухамад Абдула, женен през 2017 за принцеса Тунку Тун Амина Султан Ибрахим, единствена дъщеря на един от най-богатите малайзийските султани Ибрахим Исмаил (султанът има още 4-ма живи сина, така че Пепеляшко няма шанс и за принц-консорт). Принцесата, три години по-голяма от него, го "магьосала" още преди той да навърши 25г. и 3 години по-късно се взели.


Скрит текст:




Виж целия пост
# 1 309
Кейт в зелено ми хареса, роклята е хубава, а тя е висока и добре й стои тази дължина...

Няма да видим никой за съжаление в Зуахир Мурад или моя любим дизайнер, възможно само за някоя сватбена рокля...
Виж целия пост
# 1 310
Върнах се да чета назад в темата и забелязах, че чантата на Мегън от аутфита с дънките е много подобна на една чанта от Страдивариус, която си взех преди няколко дена...😂
Виж целия пост
# 1 311
Кити Спенсър, доста ококорена
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 312
Оф, като жаба е Кити на тия снимки.
Виж целия пост
# 1 313
Роклята е .... потресаваща. Не знам на каква фигура би отивал такъв модел, изобщо не ми харесва.
Виж целия пост
# 1 314
Роклята е .... потресаваща. Не знам на каква фигура би отивал такъв модел, изобщо не ми харесва.
Дежа вю, абитуриентка от края на 80те! Да беше и в кралскосиньо или циклама...
Виж целия пост
# 1 315
Днес бил сватбения (вероятно втори) ден на Хенри VIII и Ан Болейн
Много ми харесва как са я представили Ан на черно бялата рисунка.
https://www.instagram.com/p/BtDqrB3FWcK/?utm_source=ig_web_copy_link
Виж целия пост
# 1 316
Днес бил сватбения (вероятно втори) ден на Хенри VIII и Ан Болейн
Много ми харесва как са я представили Ан на черно бялата рисунка.
https://www.instagram.com/p/BtDqrB3FWcK/?utm_source=ig_web_copy_link

Много ми е интересно как ли биха се развили нещата, ако живееха в днешно време Simple Smile
Виж целия пост
# 1 317
Е, поне едно е сигурно - нямаше да и клъцне главата Laughing
Виж целия пост
# 1 318
Е, поне едно е сигурно - нямаше да и клъцне главата Laughing
Щеше да организира катастрофа с автомобил...
Виж целия пост
# 1 319
Хах, грубо. Grin
Можеше да е и скъпоструващ развод. И да го "одруса" с милиони паундове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия