Форумски липси - 7

  • 42 931
  • 731
# 15
Не бързай да ни погребваш. То там ред няма...
Виж целия пост
# 16
Мнозина са чували за нея, ама само най древните форумки са я виждали.
Вече и древна се водя. Joy Много ме кефеше Лиска. Супер свежарка.
Виж целия пост
# 17
Не бързай да ни погребваш. То там ред няма...

Защо да "ви" погребвам? Вече имам и съученици, които си заминаха, макар и преждевременно според масовите схващания. Но е факт, че след една възраст все повече зачестяват подобни случаи и това ни чака всички. Тези, които в зората на форумите са били на около 20, днес са на около 40, след десетина години ще са на 50. Дали ще е толкова сигурно,че масовите 50-годишни са си хем живи, хем здрави.
Виж целия пост
# 18
Масово са живи, за здрави е твърде относително. Като гледам, младите също не се наслаждават на желязно здраве.
Затова – като бабите – щом сме на крака, добре сме. И много щастливи!  Mr. Green
Виж целия пост
# 19
Лиска, както съм писала в една друга тема, стана като марката Миеле: разнасят се някакви легенди, ама кажи речи никой не я е засичал.

Аз съм от 100 години в този форум и като се регистрирах тя вече почти беше спряла да пише. Та така...

Скрит текст:
Намирам за любопитно обаче, че липсва на Меркантилница например...Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 20
  Не ревнувай!
Никога не съм я засичала Лиска, не би могла и да ми липсва,  написах, че ми липсва поради други причини 😂😂
 Само една персона в този форум ме разбира без думи, няма да споменавам имена....Cupid

Миле са добра марка, но много семпло го раздават напоследък и хората си купуват Самсунг, че е с повече джаджи, и по-достъпно, което е жалко, казвам само, не се заяждам.
Виж целия пост
# 21
JonyBonboni къде изчезна?
Виж целия пост
# 22
Покрай една стара тема се сетих за pasinet. Много отдавна не съм я засичала.
Виж целия пост
# 23
Покрай една стара тема се сетих за pasinet. Много отдавна не съм я засичала.

Няма я.
Аз много я харесвах. bouquet
Виж целия пост
# 24
Учи. Няма много време за нищо в общи линии.
Виж целия пост
# 25
АбсурТ и Салсиша ми липсват.
Виж целия пост
# 26
За има няма 3 дни и ви залипсваха 😁
Виж целия пост
# 27
Как бе, от миналата година още ми липсват Joy
Виж целия пост
# 28
Салсиша пише в бебешките теми. Сигурно покрай фъстъците е по-заета за другите теми.
Виж целия пост
# 29
Е, мъжът ѝ сигурно си е вкъщи. Може и тя да пази поведение...  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия