Покажете си детските стаи - тема 25

  • 67 348
  • 736
# 510
След като разнищихме размерите на леглата, сега може ли да обсъдм матраците - споделете на какви сте се спрели?
Виж целия пост
# 511
И мен ме интересува и в частност какво ви е мнението за матраците с пружини? ММ не иска и да чува за такива, защото не са му удобни и мисли, че се скапват с времето.
Виж целия пост
# 512
В тази тема има много информация Hands Plus1
От кой матрак сте доволни? - Тема 7
Виж целия пост
# 513

Да, чета я, но ми се искаше конкретно за детските легла.
Виж целия пост
# 514
Купих матраци с пяна от Gold серията на Jysk.
Виж целия пост
# 515
До 2 г. дъщеря ми спеше на бебешки - кокос и пяна. След това директно мина на голям, пружинен. Много ѝ беше удобен, марка не помня. После взе нашата спалня с матрак Екон, на мен не ми е удобен, но на нея ѝ беше ок. Сега е на ортопедичен Магнифлекс, който в/у подматрачна рамка е неудобен, но в/у друг матрак е ок.
Ако пак сменяме ще е такъв с индивидуално пакетирани пружини, твърд. Ние сменихме всевъзможни модели, докато стигнем до него, родих се.
Скрит текст:
Да, чета я, но ми се искаше конкретно за детските легла.
Предлложих, защото там пишат доста разбиращи, които няма да се сетят да влязат тук, но както прецените Hands Plus1
Виж целия пост
# 516
Купих матраци с пяна от Gold серията на Jysk.

Твърди ли са и доволна ли си за сега?

Не се сърди, човече, мерси за споделеното. Аз лично избягвам матраци с пружини и мисля и за детските легла да са мемори/дунапрен или там както се водят новите неща. Иска ми се среднотвърд да е матрака, ще почнем да обикаляме от днес, гледах, че има намаления доста.

някой с отзиви за матраците на Sleepy?
Виж целия пост
# 517
Всъщност ние за средно твърд тръгнахме, но на Икеа разбиранията за твърдост са странни Laughing твърдият на мен хич не ми е твърд, направо си е среден, а другия определям като мек.
Аз съм с ишиас и ми трябва опора, която да държи кръста, в същото време да е меко, за да не притиска нерва.
За деца мисля, че тази твърдост би била идеална, тялото застава точно в препоръчителната поза.
Виж целия пост
# 518
Купих матраци с пяна от Gold серията на Jysk.

Твърди ли са и доволна ли си за сега?

Не се сърди, човече, мерси за споделеното. Аз лично избягвам матраци с пружини и мисля и за детските легла да са мемори/дунапрен или там както се водят новите неща. Иска ми се среднотвърд да е матрака, ще почнем да обикаляме от днес, гледах, че има намаления доста.

някой с отзиви за матраците на Sleepy?

Твърди са. Купих ги преди две седмици. Каката спи на единия при това на земята и й е удобен. Новите мебели ги очакваме след два месеца. Пробвахме ги в магазина с нея.
Виж целия пост
# 519
нашите матраци са еднолицеви, латексови на Екон. Ползват се ежедневно и за батути - за две години не са мръднали. Не съм сигурна твърди или средно твърди се водят, но са значително по-удобни от нашият
Виж целия пост
# 520
Харати, в кой магазин сте ги пробвали? Аз цял уикенд чета за матраци, но не намерих магазин, в който да има да се пробват. Бих рискувала с такъв предвид цената за третото издърпващо се легло, което ще се ползва само при евентуални гости, но за основните легла не ми се рискува без тест на живо.
Виж целия пост
# 521
Харати, в кой магазин сте ги пробвали? Аз цял уикенд чета за матраци, но не намерих магазин, в който да има да се пробват. Бих рискувала с такъв предвид цената за третото издърпващо се легло, което ще се ползва само при евентуални гости, но за основните легла не ми се рискува без тест на живо.

В нашият град са поставени мостри на легла. Сядаш, лягаш и преценявяш. Предполагам, че във всички магазини има
Виж целия пост
# 522
Харати, в кой магазин сте ги пробвали? Аз цял уикенд чета за матраци, но не намерих магазин, в който да има да се пробват. Бих рискувала с такъв предвид цената за третото издърпващо се легло, което ще се ползва само при евентуални гости, но за основните легла не ми се рискува без тест на живо.

В нашият град са поставени мостри на легла. Сядаш, лягаш и преценявяш. Предполагам, че във всички магазини има

На Sleepy няма мострив София.

Тази вечер обиколихме 4-5 магазина, за сега ми хареса isleep cool comfort.
Виж целия пост
# 523
За детската стая купих от Юск преди година ,много съм доволна за по двеста лева бяха на промоция ,някакви средно твърди се водят,не са се деформирали  още,иначе аз съм с магнифлекс и е голям кеф.
Виж целия пост
# 524
И двете детски стаи бяха със стар паркет. Грозно нареден, с големи фуги. Изциклихме го, и го лакирахме, запълнихме фугите. След 3-4 години те започнаха да се ронят. По паркета се отбелязаха "пътечки" откъдето се минава. ...
Трябвало е да го прередите, залепите и да ползвате качествен лак. Не е евтино, но веднъж направен, има дълъг живот.
Ох, това ни е дилемата сега: дали да пренаредим паркета, който ужасно скърца и има големи фуги или да  сложим ламинат. Аз съм за първия вариант, а ММ за ламинат. Вие какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия