Изпитани сайтове за парфюми - 14

  • 115 827
  • 749
# 540
да, за това поръчвам от тях, но едното чисто емоционално не ми компенсира другото Grinning
Е, това ясно. И на мен не ми стана готино като поръчах за 200 кинта и ми начисли и доставка (някак очаквах да е безплатна доставка), но после изгоних емоцията и извиках рационалното. И всичко заспа. Smiley

И аз чакам поръчка от 27,01. На мен ми се обадиха за последната, но преди това не ми се обадиха, така че вече знам – когато имат повечко поръчки и явно не сварват да се обаждат.
Виж целия пост
# 541
Аз направих поръчката на 26.01, обадиха ми се на 29.01 за потвърждение. Чакам я и се надявам да е до сряда, но дали?
Виж целия пост
# 542
И при мен не звънят по телефона, потвърждават по имейл. Поръчах няколко неща през няколко дни като им се обадих да обединят двете поръчки с една доставка. Изключително любезни по телефон, обединиха ми поръчките. Доволна съм и от продуктите и от сайта както винаги
Виж целия пост
# 543
Здравейте, дами. Аз имам поръчка за 5 парфюма от parfimo от 25.01. и не са ми звънели. Имам потвърждение за приета поръчка по мейл. Сега си гледах профила, за нея пише, че е изпратена от Чехия за България. Следващата ми поръчка е от вчера и за нея е рано.
След като ви чета тук започвам да се обезкуражавам, че ще я получа да края на тази седмица. Поръчвалите преди за колко време са им пристигали пратките. Спазвали ли са 5 работни дни?
Виж целия пост
# 544
Nena1 - последно направих поръчка от Parfimo на 23.01 и дойде точно след  5 работни дни.
Може би е най-добре да им звъннеш за да видиш как вървят нещата.
Виж целия пост
# 545
И аз получих една поръчка от Парфимо за 5 дни. Сега чакам поръчка от 29.01 и засега нищо. Явно пак са натоварени.
Виж целия пост
# 546
И аз чакам поръчка от парфимо, направена е на 01.02. Пише, че е изпратена от Чехия към България.
Преди това имах една от 15.01 и ми се обадиха преди да я изпратят по спийди.

Бтв, здравейте на всички. Чета Ви от доста време, но чак сега се регистрирах.Grin
Виж целия пост
# 547
Искам да попитам, понеже не си спомням, миналата година за Свети Валентин имаше ли намаления в някой сайт? Трябва да поръчвам подарък за мъжа ми и се чудя дали да поизчакам малко за намаления? Някой да си спомня нещо за минали години?
Виж целия пост
# 548
В нотино има промоции за Свети Валентин.
Виж целия пост
# 549
Divina - Със сигурност ще има някакви намаления за 14ти февруари из доста сайтове. Например този сайт предлага любовна промоция - https://parfium.bg/svvalentin
Виж целия пост
# 550
Сега ми се обадиха от обслужване на клиенти. Ще ми обединят поръчките, така избрах след като ми предложиха. Доставка за 11.02. Е, ще си ги чакам... Моят мъж е уреден с подарък за 14.02. Simple Smile))

Оферти за Свети Валентин има във почти всички сайтове.  В Нотино  класиката Calvin Klein Eternity for Men е на 46,90 лв. Има възможност и за гравиране на текст върху парфюма. Някои предложения са и с безплатна доставка. Предполагам, че от утре ще има оферти и в Парфимо след като свърши зимната разпродажба.

Divina - Със сигурност ще има някакви намаления за 14ти февруари из доста сайтове. Например този сайт предлага любовна промоция - https://parfium.bg/svvalentin

Deetron, поръчвала ли си от този сайт?  https://parfium.bg/ Гледам има Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire на добра цена. Него трудно го намирам, а мнооого го харесвам.
Виж целия пост
# 551
Divina - Със сигурност ще има някакви намаления за 14ти февруари из доста сайтове. Например този сайт предлага любовна промоция - https://parfium.bg/svvalentin

Deetron, поръчвала ли си от този сайт?  https://parfium.bg/ Гледам има Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire на добра цена. Него трудно го намирам, а мнооого го харесвам.
Да, поръчвал съм и винаги съм оставал доволен - оригинална стока, бързо доставят, любезни, над 50лв има безплатна доставка. Имат и шоу-рум в София - ул. Аксаков 52, София 1000
Виж целия пост
# 552
Divina - Със сигурност ще има някакви намаления за 14ти февруари из доста сайтове. Например този сайт предлага любовна промоция - https://parfium.bg/svvalentin

Deetron, поръчвала ли си от този сайт?  https://parfium.bg/ Гледам има Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire на добра цена. Него трудно го намирам, а мнооого го харесвам.

Аз съм си купувала парфюми от физическия им магазин . Много съм доволна, а и дават мострички като подарък . Много са мили момичетата Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Deetron, AZ76 благодаря за отговорите. Сега ще си разгледам спокойно сайта. Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Здравейте, момичета. Благодарение на вас си взех любими аромати на супер цени. Сега имам питане дали някоя от вас е поръчвала бяла и/или декоративна козметика от Парфимо или Нотино? По-конкретно ме интересува за Dior и Estée Lauder.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия