Априлски бебета - тема 4

  • 64 034
  • 725
# 435
Давам по 1 капка от самото начало и ще продължавам засега.
Виж целия пост
# 436
Витамин Д имаме на разтворими хапчета и всяка сутрин и пъхам едно в устата Grinning
Иначе моето бебче май проходи!Прави доста крачки сама, че и леко настрани дава, като раче.Много е вълнуващо.Сега ще правя сладка пита, която ми казаха да си хапнем у нас.Какви други обичаи има покрай прохождането?Прощъпулник, кога, как?
Виж целия пост
# 437
Moos честити крачета.
Виж целия пост
# 438
Витамин Д имаме на разтворими хапчета и всяка сутрин и пъхам едно в устата Grinning
Иначе моето бебче май проходи!Прави доста крачки сама, че и леко настрани дава, като раче.Много е вълнуващо.Сега ще правя сладка пита, която ми казаха да си хапнем у нас.Какви други обичаи има покрай прохождането?Прощъпулник, кога, как?
 аз поръчах хлебна пита и бяло платно и написах “ стъпвай смело” ! Търкулнах питката по платнто той тръгна след нея и пред него подредихме разни предмети ( той хвана черпака) ! Всички се зарадваха , пляскаха и първото залъче му го дадох и почерпихме после останалите!
Виж целия пост
# 439
Мами, някоя знае ли да има таблица с грамажите храна , които трябва да изяжда едно бебе според съответния месец?
Виж целия пост
# 440
Защо ти са грамажи някои ядат малко други повече. Не всеки ден апетитът им е еднакъв.
Тия дни малката яде своето пюре и от нашата храна.
Грамажи не смятам , тази сутрин изяде цяла принцеса със сирене.
През деня си хапва добре и през нощта спи от 21 до 7 сутринта за мен това е супер.

От нова година спеше при мен , но от няколко дена спи в креватчето си и през нощта и през деня.
Първата вечер помрънка, но заспа от умора Sleeping
Виж целия пост
# 441
Аз също не съм смятала и мерила грамажи, колко му се яде толкова.
Виж целия пост
# 442
Е, аз пък от опит мога да споделя, че в един момент, може да се получи, че деца на родители, които са пренебрегвали грамажите, страдат.
Педиатрите накараха родители да мерят лъжичките и да теглят храната, която изяжда бебето им, бебето плачеше и страдаше ужасно, защото искаше още храна.Много ми беше болно, като ставах свидетел на това. Бебчето имаше и други проблеми, освен наднормено тегло, които се оправиха щом се нормализира теглото.
 Аз се ориентирам по грамажите на пюренцата.
Виж целия пост
# 443
Попринцип ми е много злояд и искам да ги гледам , за да направя съпоставка какво яде и по колко и изобщо доближава ли се до нормите! Цял седмица не е закусвал , обядва на половина ии почти не вечеря ! Притеснявам се
Виж целия пост
# 444
От кухнята дават 3*150 гр изяжда ги + 2*220 гр от вкъщи кус кус, кисело мляко.
Виж целия пост
# 445
Попринцип ми е много злояд и искам да ги гледам , за да направя съпоставка какво яде и по колко и изобщо доближава ли се до нормите! Цял седмица не е закусвал , обядва на половина ии почти не вечеря ! Притеснявам се
И вкъщи е така, но суче когато си поиска. Не се притеснявам. Има дни, в които яде добре.
Давате ли оризово мляко, кокосово, овесено? Какво мислите?
Виж целия пост
# 446
Яде от кухнята и от домашна храна. Опитах се да дам овесени ядки мюсли кисел нишесте, но пълен отказ. Не мисля да купувам такива млека, за сега яде КМ и онзи ден изяде малко крем карамел.
Виж целия пост
# 447
Притеснена съм, бебето два дни не иска да яде. Хем е слабо, хем още по-малък скакалец ще стане.
Моля, давайте съвети!
В емаг видях триколки на 99 лв, на 139 лв.
Виж целия пост
# 448
Притеснена съм, бебето два дни не иска да яде. Хем е слабо, хем още по-малък скакалец ще стане.
Моля, давайте съвети!
В емаг видях триколки на 99 лв, на 139 лв.


Да не му никнат зъбки на бебчето?!
Пасираш ли я храната?
Виж целия пост
# 449
То не обича много пасирана храна.
Май, проблемът е от храната в кухнята.Днес опитах супата, сякаш беше разредена допълнително с вода.Беше гадна на вкус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия