За тези, които четат любовни романи № 32

  • 69 400
  • 793
# 120
Хм, значи наистина са свързани. Резюмето не ми звучи зле, обаче имам съмнения, че авторката разчита на стара слава. Дано да греша, де. Със сигурност ще я чета, харесва ми, че действието ще се развива в Лондон, а "суровата красота на Балканите"... Smile
Виж целия пост
# 121
Прочетох „Наследнички” Луиз Бегшоу. Много ми хареса, лека, приятна и много забавна.
Виж целия пост
# 122
Това е от страницата на Бард:
E Л Джеймс написа нов роман – THE MISTER, чиято англоезична премиера е на 19 април 2019 г. Нашето издание няма да са забави много след това.

THE MISTER е съвременен романс, чието действие се развива в сърцето на Лондон, сред провинциален Корнуол и суровата красота на Балканите, и запознава читателите с привилегирования млад английски аристократ Максим и загадъчната, талантлива и красива Алесия, която наскоро е пристигнала в Лондон с опасно и трудно минало зад гърба си.

Е Л Джеймс споделя, това е историята на Пепеляшка за двайсет и първи век – една вълнуваща и чувствена приказка; еротична история, изпълнена с тайни, страст, приключения и опасности.



https://www.facebook.com/IzdatelstvoBARD/photos/a.19162371088077 … ype=3&theater

Допълвам се: Най-вероятно е за бащата на Грейс - майката на Грей. Беше споменато, че той/родът му е от Корнуол.

Обаче ако е съвременна история за Пепеляшка от двайсет и първи век, няма как да е за бащата на Грейс. Ако действително обаче е свързана по някакъв начин с Грей, по-скоро си мисля, че ще е за негови далечни роднини от Англия. Ще видим де, честно казано засега нямам кой знае какви очаквания, но кой знае може и да ме изненада.
Виж целия пост
# 123
Прочетох „Наследнички” Луиз Бегшоу. Много ми хареса, лека, приятна и много забавна.
Тази Луиз много я заобикалям от години, но снабдих се с "Желание" и мисля да я пробвам като за начало. И понеже ми е писнало от драми, а щом е забавна, ще сваля и Наследнички.
Виж целия пост
# 124
Суша, мили дами, сууууушшшшшааааааа! Умирам си от тъпотия, нищо не ми хваща окото, а ми е трудно да си харесам и нещо старо, което да препрочитам.
Виж целия пост
# 125
Шай, Амелия Хътчинс подхванах аз, понеже все още съм на фентъзи вълна. Книгите определено са по-дарк и има доста секс. Ако ти се чете нещо такова и не си я чела – https://www.goodreads.com/author/show/7092218.Amelia_Hutchins
Снощи приключих това – https://www.goodreads.com/series/155364-playing-with-monsters Вещици, гръцки богове (Хадес), малко вампири, малко ангели и архангели, но до края не ми стана ясно главният какъв е.
Сега започнах това – https://www.goodreads.com/book/show/22379988-darkest-before-dawn Постапокалипсис.
https://www.goodreads.com/book/show/17927559-fighting-destiny – преди време бях започвала това, което е най-известната ѝ поредица, но нещо не ми хареса.
А днес попаднах на нова за мен авторка, като резюмета ми звучи добре, може да хвърлиш око – https://www.goodreads.com/author/show/15963027.Penelope_Sky
Виж целия пост
# 126
Darkest Before Dawn я започвам веднага. Чела съм в началото поредица за феите - не ми хареса, по едно време ми стана прекалено много еротиката, помня че главния се държеше ужасно унизително с главната.
 Playing with monsters не ме грабна, може да й дам втори шанс щом казваш, че става.
Дръпнах си пак Конниците на Апокалипсиса, може тя да ми подбутне положението.
Milenaka, помогни моля те!
Скрит текст:
За първи път ми се случва, с нова антивирусна съм и тя ще да е виновна.. Опитвам се да си дръпна Buttons and Lace, не мога да я потърся в буукхънтър-а заради антивирусната. Уж я спрях но.. пак не става. Можеш ли да видиш дали я има? Звучи ми интересно, а на друго място не я откривам
Виж целия пост
# 127
Darkest Before Dawn я започвам веднага. Чела съм в началото поредица за феите - не ми хареса, по едно време ми стана прекалено много еротиката, помня че главния се държеше ужасно унизително с главната.
 Playing with monsters не ме грабна, може да й дам втори шанс щом казваш, че става.
Дръпнах си пак Конниците на Апокалипсиса, може тя да ми подбутне положението.
Milenaka, помогни моля те!
Скрит текст:
За първи път ми се случва, с нова антивирусна съм и тя ще да е виновна.. Опитвам се да си дръпна Buttons and Lace, не мога да я потърся в буукхънтър-а заради антивирусната. Уж я спрях но.. пак не става. Можеш ли да видиш дали я има? Звучи ми интересно, а на друго място не я откривам
И при мен е много голяма суша.
Не мога да намеря скритият текст през телефона, но тази ли  търсиш https://www.goodreads.com/book/show/32585677-buttons-and-lace? Ако да има я във vk, мога да я изтегля и да ти я пратя.


Виж целия пост
# 128
Шай, да предупредя, че в Playing with monsters има доста, наистина доста секс. Ако не ти се чете такова, въобще няма смисъл да я започваш. Имам съмнения, че всички книги на авторката са така. За мен дарк + фентъзи + секс = идеално съчетание. Е, и историята трябва да е написана добре и да ми е интересна, разбира се.


П.П.
Скрит текст:
Ако не стане от линка на Петя, не помня дали ти имах имейла, дай го пак за всеки случай, мога да ти я пратя Simple Smile
Не знам дали знаеш, но съобщенията са ти блокирани
Виж целия пост
# 129
Прочетох „Наследнички” Луиз Бегшоу. Много ми хареса, лека, приятна и много забавна.
Обожавам Луиз Бегшоу и Наследнички ми е една от любимите Simple Smile

Тази Луиз много я заобикалям от години, но снабдих се с "Желание" и мисля да я пробвам като за начало. И понеже ми е писнало от драми, а щом е забавна, ще сваля и Наследнички.
evencee, давай смело! Откога те навивам за Луиз! Препоръчвам ти Дяволът в теб и Непокорни момичета също!
Виж целия пост
# 130
Ми да ви кажа разочаровах се от Коледната тайна. До средата беше превъзходна, но после като започна да се разплита историята и ми се разместиха чакрите. С две думи - средна хубост. Сега се чудя какво да почвам и аз.
Виж целия пост
# 131
Здравейте, дами. Simple Smile Прочетох новата книга на Сара Маклейн "Греховно предложение". Хубава история, но 1ва и 2ра част са по-добри.
Виж целия пост
# 132
Buttons and Lace определено не е моята книга. Чудя се как изобщо някой може да напише нещо подобно. Чудя се и на рейтинга в goodreads. Това просто е някакво безумие.
Виж целия пост
# 133
И при мен е много голяма суша. Все по-често се сещам за една разтърсваща книга, която съм чела поне 3 пъти - Елизабет Гейдж "Булевардът на залеза". Наистина те докосва.
https://www.goodreads.com/book/show/1158212.A_Glimpse_of_Stocking
Виж целия пост
# 134
Почнах го това Желание на Луиз Бегшоу, обачее след 20% от книгата сякаш чета модна енциклопедия, а не крими романтика. Определено съм фен на сестра й - Тили, все пак ясно от кой се е учила, тази Луиз ми идва малко кифла. Но продължавам де, може пък да ме изненада ... Имам и дежавю с препратки към "Ако утрото настъпи", само да не е преписвала много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия