Мъжът ми е сигурен че съм нимфоманка

  • 17 706
  • 146
# 135
Обаче не мога да се отърва от мисълта, че това е жената от новините. Бррр.
Виж целия пост
# 136
Free Agent  не е тя защото авторката на тази тема има деца, а убитата жена няма. Но със сигурност и тази жена е в много голяма опасност, това замлъкване не е добър знак. Тя тряба незабавно да подаде жалба в полицията и да бяга от този изрод !
Виж целия пост
# 137
Неее, дано не е така.... Тези хора в новините имаха ли деца? Shocked Cry
Виж целия пост
# 138
Обаче не мога да се отърва от мисълта, че това е жената от новините. Бррр.
Онази от новините е без деца.
Виж целия пост
# 139
Стига сте спекулирали!!! Тази тема няма нищо общо с жертвата от Варна. Правите ли разлика между сексуални обвинения и физическо насилие, с убийствен финал?
Не е уместно в подобна тема да се дискутират много по-важни и опасни теми....
Виж целия пост
# 140
Viviana ти на колко си години, това няма как да е мнение на зрял човек !
Прочете ли и вторият пост на авторката ?
Знаеш ли, че психическият тормоз може да е дори по лош и физическият !

А в случая дори има и от двата !

"Започна да ми посяга"

Този е същият изрод като убиеца от Варна и със сигурност е способен на същото !
Виж целия пост
# 141
Вивиана91, нещо забрана ли ще наложиш за коментиране?!? Какво точно ти пречи да коментираме физическото насилие наред с психическото?
Виж целия пост
# 142
Лошото е, че това е поредната такава ужасна тема, от която жертвата просто спира да пише и потъва в неизвестност.
Виж целия пост
# 143
Лошото е, че това е поредната такава ужасна тема, от която жертвата просто спира да пише и потъва в неизвестност.
По-нагоре изразиха съмнения, че мъжът и я е убил. Щом не пише вече... кой знае каква е истината.
Виж целия пост
# 144
Хора бедна ви е фантазията какви жени има. Всичко това ,в което я обвинява съпругът и, със сигурност е истина. Просто тя търси съвет как да се измъкне от ситуацията. Вие от небето ли падате.
Виж целия пост
# 145
Хора бедна ви е фантазията какви жени има. Всичко това ,в което я обвинява съпругът и, със сигурност е истина. Просто тя търси съвет как да се измъкне от ситуацията. Вие от небето ли падате.
И ти се регистрира само, за да коментираш тема от преди година? Мммдобре.
Жените са лоши, мъжете сме топ! Чудно мнение... И полезно.
Виж целия пост
# 146
Това е домашно насилие.И физическо и психическо.
Освен това Мунчо се държи ,като шизофреник или психопат.

Ако имаш някакво чувство за самосъхранение и за собствено достойнство-отърви се от него  по-бързо.
Никой няма право да ти посяга.Независимо дали си изневерявала или не.

Вероятно имаш ниска самооценка и за това търпиш шамари и обиди.
Помисли върху това.Не заслужаваш ли нещо по-добро?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия