👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 1 ОЧАКВАНЕ

  • 47 737
  • 736
# 180
Смайлис, много се колебая... Или без брада, или ще сложа от двата вида в дигитална рамка.  Laughing

Петко е много свеж.  Grinning
Виж целия пост
# 181
Никола е хубав,става за гадже.И на него симпатизирам Grinning

На него залагам да прави шоу и да ни разсмива
Виж целия пост
# 182
Петко много сладък.
Виж целия пост
# 183
И аз мисля, че за пецата е ролята на гичка, а пък влюбената леля май ще е сълзлива.
Виж целия пост
# 184
Този Петко....нямам думи. Напомня ми на недодялана смесица от Дани Спартак, Филип, Мартин и малко Марко. И от всеки е взел най-лошото.

+ Божо
Виж целия пост
# 185
Коя обясняваше, че срирачата е червен сос, а забрави да каже най-важното - че е страшно лют!  Laughing
Виж целия пост
# 186
Симпатизира повече на мъжете.
От жените не ме впечатли нито една за сега.
При мъжете има добри попадения. Не запомни имената. Колко Николаев и има.
Тая Чилева май ще е конфликтна като Нина.
Изтровиха се нещо
Виж целия пост
# 187
Половин час, за да научи 6 съставки? :д
Виж целия пост
# 188
Кептън Пеца. Въъъъъъъъй!

В Пецата виждам Божо.
Виж целия пост
# 189
Ам,Пецата изобщо знае ли нещо Joy
Виж целия пост
# 190
Усещам как след малко ще стане СТРАШНО.
Виж целия пост
# 191
Пецата е... ужас
Айде фръкнахА тиганите.
Виж целия пост
# 192
Ама и Пецата ли е работил в ресторант?! Сигурно в някое капанче лятото е пържил картофи и цаца. Странно ми е чак такова незнание да се демонстрира от специалисти.  Rolling Eyes
И понеже изпуснах началото, кой от мъжете е "дясната ръка" на Рамзи?
Виж целия пост
# 193
Чилева е отврат. Същата като Нина. Може и по гадна от нея да излезе.
Виж целия пост
# 194
И понеже изпуснах началото, кой от мъжете е "дясната ръка" на Рамзи?

Никола
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия