👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 1 ОЧАКВАНЕ

  • 47 738
  • 736
# 195
Защо Чилева я представиха  с фамилия, а другите по малки имена
Виж целия пост
# 196
Пецата ми е Нидялко от ББ.Същия бабаит.
Виж целия пост
# 197

И понеже изпуснах началото, кой от мъжете е "дясната ръка" на Рамзи?

Никола, ама дори не е успял да се запознае с него.
Виж целия пост
# 198
Защо Чилева я представиха  с фамилия, а другите по малки имена
Ами сигурно така се представя самата тя.
Е, какви шефове са всички...Аз готвя по- хубаво, май, май...Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 199
А в кой бранш махмурлука е оправдание? Grinning
Виж целия пост
# 200
Тая Чилева от сега ме дразни
Виж целия пост
# 201
Тамара, Смайлис, благодаря много!  bouquet  Hug Видях му физиономията поне, като му каза Виктор "Рамзи" преди малко.

Никола, ама дори не е успял да се запознае с него.
Така е, мило. Като е много добър Никола, Рамзи е бил спокоен и очевидно изобщо не си е правил труда да отиде на работа, когато нашето момче е на смяна.  Laughing

Ох, тази Чилева дава заявка за много неприятна личност.  Confused
Виж целия пост
# 202
Тая Чилева от сега ме дразни
Дали ще е втора Нина?Когато е добре,нейна е заслугата, когато не е, друг е виновен.
Виж целия пост
# 203

Така е, мило. Като е много добър Никола, Рамзи е бил спокоен и очевидно изобщо не си е правел труда да отиде на работа.  Laughing

НапраО се чудя: сега как се оправя без него!
Виж целия пост
# 204
Тая Чилева от сега ме дразни
Дали ще е втора Нина?Когато е добре,нейна е заслугата, когато не е, друг е виновен.
Абсолютно.
Виж целия пост
# 205
Тая Чилева от сега ме дразни
Дали ще е втора Нина?Когато е добре,нейна е заслугата, когато не е, друг е виновен.

И на мен така ми се струва. Яко злоба
Виж целия пост
# 206
НапраО се чудя: сега как се оправя без него!
Най-вероятно бедства неимоверно и ще му отнемат някоя звезда.  Laughing
Виж целия пост
# 207

Най-вероятно бедства неимоверно и ще му отнемат някоя звезда.  Laughing

...за да я пратят на Виктор.

Виждам как Чилева си заработва предложения за други формати.
Виж целия пост
# 208
Изумена съм. Как е възможно с този стаж и опит да правят такива елементарни грешки?! Че и умение да работят под напрежение им липсва.
Чилева тръгна с огромна амбиция да се наложи още в началото, но бързо се разтрепера. Липсват й някои нужни качества за лидер, въпреки агресивната си нагласа. Не беше добра стратегията й. Още отсега настрои другите срещу себе си.
Виж целия пост
# 209
А въйх, Пьецата чуек, очаквано първи номиниран Joy
Чилевата, да внимава с тоя хъс, че да не си вкара автогол. Да, трябва да имаш състезателен дух , но не на всяка цена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия