но много добре излиза всичко и определено има ефект от хубавото почистване.
После реших, че имам корем щото си хапвам с това кърмене ама тц, не е шишкав корем.. а е супер странен! И аз трябва да се захващам с тези упражнения ама все покрай малкия нямам кога или съм уморенa.
После реших, че имам корем щото си хапвам с това кърмене ама тц, не е шишкав корем.. а е супер странен! И аз трябва да се захващам с тези упражнения ама все покрай малкия нямам кога или съм уморенa.
Мисля да стане малко по-топло и да направим 6 месеца и да започвам някакви упражнения за диастаза от нета, гледах, че при доста жени има подобрение...
Един приятел е пуснал снимка на сина си, на 6 месеца лази...ни сме до никъде.
Може да се мъчи, нашия също се мъчи ама чак пък да лази.
Препоръчани теми