С голямата само четях и дебнех дали и какво умее, сега съм по-лежерна. Савина се върти, което ме изненада (като за недоносено бебе), но "по учебник" го дават в пети месец, не по-рано.
Последните дни вече хапва нормално, но още не може да тръгне пак нагоре.

След 3-4 години искаме второ дете.
Как върви захранването ,ние започнахме с морков . 
Бяхме болни март месец много лошо и правих инхалации с Пулмикорт, но не исках да влизаме в болница заради морбилито. Понеделник бяхме за втори прием на синфлорикс и 6 валентната и много добре го приехме, за кратко вдига 37,5 втория ден, но нищо не съм давала. Тежи 8 кг и е 70 см дълъг.
Утре ще дам батат, тъй като тиква не успях да открия. Общо взето по-страшно си го представях това захранване, за сега върви добре. Препоръчани теми