
След като на 2 месеца Ева беше за седмица в болница с бронхиолит - засега е здрава и е добре. Все още сме на смесено хранене - кърма имам малко , но ми е удоволствие да я кърмя и се надявам да не ми спре кърмата съвсем. Върнах се на работа за 4 часа и ми се отразява добре , макар и леко да ми е мъчно - че не съм непрекъснато с Ева . Като съм нон стоп с нея , искам да изляза , а като изляза ми е мъчно
. На обяд си правя 2 часа и половина обедна почивка и се прибирам да я кърмя. ЛЛ иска да захраня от 4 м , понеже като беше в болницата хемоглобинът и беше малко нисък. Но аз съм против , защото - тогава беше болна и не ядеше и е нормално да е по-нисък и мисля към края на 5ти месец да захраня. И ми се иска да започна с тиква и по този повод - май месец едва ли ще намеря тиква. Ако сега намеря - как най-добре да я консервирам ? Замразена на парчета или как да я съхраня в бурканчета ? Започнахме сега с ваксините и ще ги слагаме по една , поне през 10 дни. И 2 дни след 6 валентната все още няма апетит и яде малко. Иначе на почти 4 м е 6.400 и 63 см - струваше ми се малко ( на 2 м беше 5.400), но като четох какво сте писали , май си върви нормално
Препоръчани теми