♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Безжизнени ~♡ Сблъсък ~♡ Гарван~♡Тема 75

  • 99 306
  • 737
# 165


Скрит текст:
Виж целия пост
# 166
Здравейте! Темпи много хубава Елка ни постна–като фин порцелан!Не съм ти благодарила за приказката-отскоро започнах да чета,но вече все чакам за следваща глава. Благодаря и за снимките от теб и другите момичета!По-натам ще опитам да разбера как се прави.Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 167
























Виж целия пост
# 168


Виж целия пост
# 169
Smile
Вечерен привет!

И двамата ми харесват, нищо че са толкова различни, то по-тъмната боя винаги ме е привличала повече:
Smile
Виж целия пост
# 170
Виж целия пост
# 171
https://vk.com/video-96725873_456244615

В сряда ще има интервю и фотосесия с Боре и Бирдже за сп. HELLO



https://www.gecce.com.tr/haber-kuzgunun-heyecan-dolu-yeni-fragmani-yayinlandi
Тук има материал за Гарвана, но превода нещо куца на Гугъл. Имам определени очаквания от този проект на Баръш и сие, но съм и леко резервирана. Същите очаквания имах и за Сблъсък, но се оказа че не е моя сериал, въпреки участието на Къванч и Елчин.
Виж целия пост
# 172
https://vk.com/video-96725873_456244615

В сряда ще има интервю и фотосесия с Боре и Бирдже за сп. HELLO


Виж целия пост
# 173
https://vk.com/video-96725873_456244615

В сряда ще има интервю и фотосесия с Боре и Бирдже за сп. HELLO






Виж целия пост
# 174


Виж целия пост
# 175
Здравейте има интервю с Баръш и Бурджу



Виж целия пост
# 176
 









Виж целия пост
# 177
Привет на всички!Ако някой разбере какво казва може ли да сподели,моля!Защото аз като глупак само се наслаждавам на гласа му,а ми е любопитно.
Виж целия пост
# 178
Привет на всички!Ако някой разбере какво казва може ли да сподели,моля!Защото аз като глупак само се наслаждавам на гласа му,а ми е любопитно.
 

varna-20, Hug повечето сме така, но се надявам рускините да го преведат!:thinking:
Виж целия пост
# 179
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия