Асийе и Кадир сега са толкова близо един до друг, че да могат да протегнат ръце и да се прегърнат, но в същото време, са и толкова далеч, като 35 годишно мълчание. Въпреки че Зайнеп отвори пътя пред Кадир да намери майка си, той все още й е ядосан, а Зейнеп е разстроена, защото Кадир не я разбира. Но сезонът изведнъж от зима ще се превърне в пролет, и Кадир и Зайнеп отново ще уловят любовта, която е отлетяла от дланите им преди 16 години. А Вели, който е обсебен от страст към Зейнеп, няма никакво, ама никакво намерение да остави Зейнеп на Кадир и няма да се забави още веднъж да покаже безмилостното си лице. От друга страна, Демир и Якуп поставят капан на Керем. Вече е въпрос на време Керем да бъде въвлечен в голям вихър. Джемре ще преследва истината за смъртта на майка си. Но по пътя, по който върви, тя игнорира Селим и докато си мисли, че ще повдичне завесата на тайната, ще се изправи пред една шокираща гледка. Зейнеп ще получи от Асийе нова и много важна информация за Кадир. От друга страна, Адалъ стъпка по стъпка продължава да издирва Джансъз. Една врата отваря друга врата, едно име показва адреса на друго име. Вече е много близо да се разрази една голяма буря. Но Адалъ не подозира, че Джансъз е толкова близо до него самия и че е човек, който много добре поставя клопки.
Благодаря
Това предполагам ,че е преди душенето ,защото след това не вярвам да са имали настроение за романтика
Или да не стане 50 нюанса Кузгун







Здравейте!



. Интересни епизоди се очертават и при двете дизита. Аз имам още да догледам от 3 епизод на Кузгун. Но пък ми харесва историята!






