Звездни компромати- 394

  • 75 307
  • 732
# 570
Спинална и епидурална не е ли едно и също?
Виж целия пост
# 571
Спинална и епидурална не е ли едно и също?
Не е. Не  съм запозната с тънкостите, но са различни.
Виж целия пост
# 572
И двете се поставят в гръбнака. Но има разлика в начина на поставяне и в дозировката. Спиналната се поставя при секцио и обездвижва от кръста надолу. Епидуралната запазва подвижността. Само намалява сетивността. При първата не усещаш нищо. При втората пак си боли. Те затова и половината, раждали с такава упойка, обясняват как не ги била "хванала". Просто защото идея си нямат без нея колко повече щеше да боли.
Виж целия пост
# 573
Има и вагинални раждания със спинална упойка.
Виж целия пост
# 574
И двете се поставят в гръбнака. Но има разлика в начина на поставяне и в дозировката. Спиналната се поставя при секцио и обездвижва от кръста надолу. Епидуралната запазва подвижността. Само намалява сетивността. При първата не усещаш нищо. При втората пак си боли. Те затова и половината, раждали с такава упойка, обясняват как не ги била "хванала". Просто защото идея си нямат без нея колко повече щеше да боли.
Като раждала два пъти нормашно с упойка, да ти кажа. Нехващането зависи точно от лекаря. И нехващането е баш от него. Няма да изпадам в подробности. При правилно поставена не боли, усещат се контракции и напъни, болка няма.
Виж целия пост
# 575
Две раждания без упойка - спинална, епидурална, лидокаин, бузкулизин (така ли се пише), нищо не ми дадоха, нямаше време. Средна продължителност на раждането- 12 минути и 30 минути контракции преди това. Е, верно, че нито един оргазъм не изпитах, ама пък Тоцито я бия по всички показатели 😋😋😋
Виж целия пост
# 576
без оргазъм се едно не сте раждала
Виж целия пост
# 577
Стига бе хора. Сега цялата тема ще мине да се отчете как е раждал.
Виж целия пост
# 578
БоцЕ по пернишки.
Виж целия пост
# 579
На мен ми стана смешно от поста на Тоца - половината е посветен на възхваляване на героизма ,че в 21-ти век тя е родила естествено?! И в следващия момент - бам! благодарности на анестезиолога...
Иначе поздравления на семейството за хлапето. Името /за мен лично -лошо попадение/ и дано не ни  информира всеки ден кога е хапнал и кога е акал Simple Smile
ПС: сега се замислям , как децата на Мона,Сашка и Тоца /вероятно /след години като почнат училище ще трябва да се червят , че всичка са ставали свидетели на червените им дупета и режимите им на уригване и акане....
Виж целия пост
# 580
На мен името на Тоциния принц ми харесва, поне не е някаква измишльотина, Благовест е прилично име, не е често срещано (за мен това е предимство по принцип), пък как ще му викат на галено си е тяха работа, да е жив и здрав.
Виж целия пост
# 581
Благовест ми харесва много. Тоца направо ме изненада приятно и с това, че не е залитнала в изгъзици, и с това , че е уважила традиция в избора на име за детето. Бравос. Останалото няма да го коментирам.
Виж целия пост
# 582
Новия видеоклип на Галена. Нещо е много променена в лицето. Прекалено мумуфицирана ми идва.
https://www.youtube.com/watch?v=6ObJbsreLpg
Виж целия пост
# 583
Новия видеоклип на Галена. Нещо е много променена в лицето. Прекалено мумуфицирана ми идва.
https://www.youtube.com/watch?v=6ObJbsreLpg
Всичко ОК,но защо трябваше две кючекчини да тичат по трико?????????????????
Виж целия пост
# 584
Анна Мария-Чернева.
Credissssssimooo Grinning
Чакат клиенти.
ЩракнАли са се в почивката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия