АВГУСТинки 2019 - тема 4

  • 31 228
  • 737
# 540
Shellia, чакаме те и теб с хубави новини 🤗

Мен вчера вечерта спряха изведнъж да ме болят гърдите.. Доста се изплаших защо така рязко се случи..
Виж целия пост
# 541
и аз бях разочарована леко ,като ми казаха 70% момче, че и термина ми смениха на 8.8.2019. Може да се отбележи Simple Smile Ама вчера ,като казах на свекървата ,само където не се разплака. Така се надяваше на момиче, тя има 2 внука, 2 сина и 2 племенника.
Виж целия пост
# 542
и аз бях разочарована леко ,като ми казаха 70% момче, че и термина ми смениха на 8.8.2019. Може да се отбележи Simple Smile Ама вчера ,като казах на свекървата ,само където не се разплака. Така се надяваше на момиче, тя има 2 внука, 2 сина и 2 племенника.
Леле alayne, сега като се сетя, моята свекърва има абсолютно същото Grinning милата сигурно се надява на момиче повече и от мен.
Редактирам се - моята свекърва още не знае, така че още на нищо не се надява Blush
Виж целия пост
# 543
Само аз ли приех, думите на Поли като сълзи от радост? 🙄 Аз искам още едно момиченце, мъжо го виждам че иска момче, ама официално твърди че “няма никакво значение “ Simple Smile
Не знам как ще дочакам 11ти..после още малко треперене да излязат резултатите от тестовете...
Аз вчера извадих доплера, и мисля че засякох сърцебиенето на бебето, вече ми е по-спокойно Simple Smile 
Иначе едни познати тук са с 4 момичета. ( 2 от тях са близначки). Даже 4тото не искаха да знаят пола, ама пак се оказа момиче. Сега се чудим, дали ще се решат на 5то, с надежда да уцелят момче този път Simple Smile)
Виж целия пост
# 544
И аз тайничко се надявам пак на момиченце, но най-важното е да е живо и здраво. Забелязвам, че вече не ми се яде толкова сладко, а по-скоро солени неща, така че според поверията трябва да е момче 😁.
А по темата за спящите и ревящите.... Каката беше изключително ревливо бебе. Направо ми настръхва косата като се сетя какво беше първата една година. Надявам се, че има баланс в природата и сегашното да е от тези сладко спящите по цяла нощ 😁
Иначе аз също съм от работещите, но не знам до кога. Надявах се да изкарам почти до края ама май няма да ми се получи. Мед. сестра съм, в много натоварено отделение, последния месец сме по-натоварени от всякога и почва да ми натежава. За сега работя с уговорката от другия месец да се занимавам с документи и по-лека работа. Дано изкарам пролетта на работа пък после ще видим.
Виж целия пост
# 545
Ами може да се отбележи и термина ми смениха на 10.08 . Веги грях ми на устата ама не бяха много от радост. ММ ме нахока как можело, ама хормони . Да е живо и здраво пък другото не е толкова важно 🙏🙏
Виж целия пост
# 546
и аз бях разочарована леко ,като ми казаха 70% момче, че и термина ми смениха на 8.8.2019. Може да се отбележи Simple Smile Ама вчера ,като казах на свекървата ,само където не се разплака. Така се надяваше на момиче, тя има 2 внука, 2 сина и 2 племенника.
Леле alayne, сега като се сетя, моята свекърва има абсолютно същото Grinning милата сигурно се надява на момиче повече и от мен.
Редактирам се - моята свекърва още не знае, така че още на нищо не се надява Blush

Това ,че не знае, не значи ,че не се надява. С етърва ми така мечтаели за момиче, спорели ,коя колко рокли ще купува , е попарих им мечтите вчера.
Виж целия пост
# 547
Ееее, Поли, тогава ти пожелавам да е станала грешка и младежът да се окаже девойка. Има шанс, на едни познати им казаха момиче, те така се зарадваха, вече имат един младеж и после в 5 месец се оказа, че ще имат още един Simple Smile
Виж целия пост
# 548
Толкова ясно му се видя атрибута, че всякакво колебание ми разсее. Нищо де важно е , че всичко си му е наред и е здрав бебока. Пък с пола ще свикна. Един ден ще имам снаха 😀😀 Ама и свекърва ми и тя почти се разплака, чак ми стана гузно. В крайна сметка е дете е , здраво е - какви по-лоши неща има, тва да ни е кахъра 😀
Виж целия пост
# 549
Поли, забелязвам, че момчетата последната 1-2 години станаха кът, така че ще имаш един наистина ценен и ухажван мъж 😀. В компанията ни са 5 момиченца и 1 момченце. Е няма да ти казвам на какво внимание се радва този малък господин. И е особено ухажван от някои по-наперени госпожици (въпросното ухажване е между 2-годишни  фъстъци и са невероятна гледка 😁)
Виж целия пост
# 550
Ние и двамата с мъжа ми се надяваме на момче, да има разнообразие, даже и име съм си набелязала. Обаче съм сигурна - и момиче да е, ще е добре дошло Simple Smile. А иначе с какъвто и ехограф да ви гледат, изненади се случват. Една приятелка до последно чакаше момче, уж всичко се виждало и нямало начин за грешка. Е, момиче се роди, вероятно пъпна връв са видели. После я майтапехме заради онова суеверие, че сигурно си е подстригала косата като бременна и затова така се е случило Smiley. Впрочем - ако правите генетичен тест, тогава вече нещата са сигурни.
Виж целия пост
# 551
Толкова ясно му се видя атрибута, че всякакво колебание ми разсее. Нищо де важно е , че всичко си му е наред и е здрав бебока. Пък с пола ще свикна. Един ден ще имам снаха 😀😀 Ама и свекърва ми и тя почти се разплака, чак ми стана гузно. В крайна сметка е дете е , здраво е - какви по-лоши неща има, тва да ни е кахъра 😀

Поли, как така трибут? На мен доктора ми каза ,че на този етап се прави измерване на някаква кост и на база това се съди за пола. Все още няма развит пенис , то и на 6-7 сантиметра бебе ,колко да е този пенис. Та на този етап много момчета ,после ставали момичета. Та надеждата остава.
Виж целия пост
# 552
ММ официално твърди,че няма значение какъв пол ще е детето,но всъщност без са се усеща така убедено казва " малкият като се роди " Grinning
Много се надявам в понеделник поне прогноза някаква да каже док,че да почвам и името да мисля Heart
Виж целия пост
# 553
alayne ами показа ми го да ти кажа, то че трябва да си имаш въображение- трябва, ама си му беше между крачетата 😀😀
Между другото едвам го събуди, спеше си дълбоко и ми побутва доста корема на няколко пъти . Дано да си е поспаливо и като се роди 😀😀 След това каза, че пие вода и се видя как си сучеше 😊 и отново заспа 😀
Виж целия пост
# 554
Моят доктор даже и прогноза реши да не прави, каза че като е сигурен тогава Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия