🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 45 232
  • 848
# 270
На Филева и отиде на кино невинното момичешко излъчване, сега ми изглежда направо пошло.
Виж целия пост
# 271
Много добри момичетата на Лечев, и аз бях за Галя.
Виж целия пост
# 272
Най- накрая Надето ❤ Да видим дали ще продължа да гледам. Айде късмет.
Виж целия пост
# 273
В Русия и Испания всеки ментор има право на две кражби.
Виж целия пост
# 274
И двете не ми харесаха.
Виж целия пост
# 275
Песента не ми хареса ! Ох. На кастинга беше уау, искам пак !
Виж целия пост
# 276
Не беше песен за тях.
Виж целия пост
# 277
Митко има много хубав, плътен глас. За мен е нещо между Тони Стораро и Пасхалис Терзис. Бях за него още от преди.
Аз също  Peace
Виж целия пост
# 278
Защо всички викат  Thinking
Виж целия пост
# 279
Графа и отбора му съсипаха хубавата песен. И какви са тези негови подвиквания като че ли е на пийп шоу.
Виж целия пост
# 280
Ох, много ми харесаха двамата на Графа, но стругарчето е моят човек. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 281
Предпочитам варианта, изпълнен от Sinéad O'Connor.

Радвам се, че Графа избра Атанас.
Виж целия пост
# 282
Интересен ми бе ромският сблъсък.По-скоро като атракция,отколкото като очаквания.То е ясно че който и от двамата да беше продължил не би имал някакъв по-забележителен успех в такова шоу.Малко се изненадах че далеч по-малкият на възраст показа далеч по-зряло поведение.А пък и малкият е таксиметров шофьор,а другият уж професионалист.Явно конкретното отношение към самото участие и очакванията от него са определящи.Митко е голям образ,но показа несериозно отношение,най-малкото заради факта че и говореше на "ти" на Камелия.
Виж целия пост
# 283
На мен ми хареса епизода
Надявам се да не продължат с чалгата
Деси Слава беше потресаваща
Виж целия пост
# 284
Аз си мисля, че по-потресаващо изпълнение от тези двамата на Камелия, на двубои на тази сцена, не е имало.
Искаше ми се да се появи някой като Роксана например.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия