🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 45 232
  • 848
# 285
Отборите след вчерашните двубои:








Виж целия пост
# 286
Днес гледах и ме издразни Деница. ТЯ ще заведе Камелия до финала! Ти да видиш бе!
Виж целия пост
# 287
Снощи ми остана време да догледам първия двубой, затова се включвам чак сега. Потресаващи изпълнения, всички бяха толкова сковани и притеснени,все едно някой ги беше стиснал за гърлото, момичтета прещяха като продрани котки ( с малки изключения), сценично поведение-почти нулево. Само Атанас ми хареса, и то много. Чакам да чуя Калоян и Диди, от тях очаквам най-много.
Още по-зле от участниците бяха онези четиримцата на стола, ще се просълзят и изпоприпадат от възхита на целия фалш, да нямат тапи в ушите.
Виж целия пост
# 288
Харесвам и Дънди, и Галя.
Виж целия пост
# 289
Гледате ли? Голяма скука до момента. Много кофти избор на песни. Sad
Виж целия пост
# 290
Предпочитах Мартина да продължи, жалко. Но песента на Графа не ми хареса изобщо.
Виж целия пост
# 291
Изключително неподходящи, немелодични, скучни български песни. Как въобще се слуша това Tired
Виж целия пост
# 292
Нито Валентина, нито Северина, нито менторът. Трагедия.
Виж целия пост
# 293
Лечев ще избере Сергей.
Виж целия пост
# 294
Никеца ми прилича на Боби Турбото.
Виж целия пост
# 295
Лечев ще избере Сергей.
И някой ще открадне другия
Ужасни песни, кофти изпълнения
Виж целия пост
# 296
Нещо ме приспаха с тези песни.
Виж целия пост
# 297
Северина ми е позната отнякъде, но не мога да се сетя откъде?!
Виж целия пост
# 298
Северина ми е позната отнякъде, но не мога да се сетя откъде?!
София ден и нощ, ама не мога да се сетя как се казва героинята и.
Виж целия пост
# 299
Никеца много ми хареса, и Сергей е в играта, така че мисля че едни от добрите мъжки гласове се запазиха. Другата седмица ще пее Калоян явно, ще чакам с нетърпение да го чуя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия