🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 45 232
  • 848
# 240

Нещо такова ( да си похваля мойте си хора)
Скрит текст:



Всеки възприема различно. Ти ги хвалиш, на мен не ми харесаха. Скука.
Виж целия пост
# 241
Гост,  ти пък къде ги метна при двама от най-добрите кпоп вокалисти. Обожавам Чен Heart Eyes
Виж целия пост
# 242
Smileys, ще чакаме и ще  видим какво ще ни представи  по-нататък.
Виж целия пост
# 243
На Камелия кой ѝ позволява да се обръща, преди да е натиснала бутона? Аман!
Виж целия пост
# 244
Това момче с китарата не заслужаваше обърнат стол повече от едно друго момче с китара.
Виж целия пост
# 245
Не ми хареса Борис.

Борис Байчев, отличен с Гран При в X издание на Международен конкурс за вокално изкуство "Морски звездички".

https://www.facebook.com/morskizvezdichkivarna/videos/%D0%B3%D1% … /477377012431553/
Виж целия пост
# 246
Момичето, което пя песен на Филева, много ми хареса. Защо не го избраха??
А Камелия ми е супер смешна, като прави физиономии и се кълчоти в такт с музиката, голяма поза, голямо чудо
Виж целия пост
# 247
Хареса ми как отрязаха Лечев Grinning
Виж целия пост
# 248
"Ние знаем на къде клониш ама, избирай...."  Laughing
Виж целия пост
# 249
В испанския формат столът на блокирания не може да се завърти до края на изпълнението.

Не мога да си представя, че някой доброволно ще избере простачката Камелия.

Тамара защо не започна с първия куплет? Може би го изрязаха.

Виж целия пост
# 250
Нощен гост, взЕми това китайче тогава:
https://m.youtube.com/watch?v=YBWgqb3KIeA
Голяма скука този епизод.
Виж целия пост
# 251
Нощен гост, взЕми това китайче тогава:
От много отдавна е взет Laughing
И при мен тази вечер скука, единствено Александра, момичето от Първомай и чалга певеца ми харесаха.
Така както се очертават нещата ще стискам палци за Калоян Николов, Диди Бунтова и Теодор Буркхардт. Ще видя как и дали ще се променят натам нещата.
Виж целия пост
# 252
От всички досега фаворит ми остана Надежда още от първия епизод. Ще чакам да видя какво ще се случи с нея. Никой друг не ме развълнува.
Виж целия пост
# 253
И..... изобщо беше скука.
Виж целия пост
# 254
Присъединявам се и аз. Не винаги разбирам какво кара треньорите да изберат определен участник. Тази вечер не ми хареса младежа с китара (Роберто). И не разбрах какво чу Михаела Филева,че го избра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия